Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey

LogitechTastaturerEAN: 5099206112322
Pris fra 657 krtil 936 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 279 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 657 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey
657 kr
Til butik
Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920-011582
EAN: 5099206112322
Varenr.: 10308609
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
675 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S Pale Grey - ND
698 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Pale Grey - ND billede

Produktinformation

Premium lav profil tastatur, størrelse: fuld størrelse, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, batteri: 1500 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 5 måneder, lav profil keycaps, medie knapper, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logi Options+ , farve: grå / hvid. - Behersk dit fow som aldrig før med MX Keys S - et lavprofleret trådløst tastatur, der giver dig mulighed for en hurtig, glidende og præcis skriveoplevelse, smart belysning og tilpassede, tidsbesparende Smart Actions.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-011582
EAN: 5099206112322
Varenr.: 3154646
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S trådløst tastatur (pale grey)
699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur Logitech MX Keys S - trådløst, bagbelyst, nordisk - bleg grå
-24%779 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur Logitech MX Keys S - trådløst, bagbelyst, nordisk - bleg grå
-23%799 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
869 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys S Wireless Illuminated Pale Grey Nordic
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK657 kr696 krKøb
2CompuMail DK675 kr675 krKøb
3Proshop DK698 kr698 krKøb
4Komplett DK699 kr699 krKøb
5Boligcenter DK779 kr779 krKøb
6Vivas DK799 kr868 krKøb
7Ultrashop869 kr869 krKøb
8Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey i 182 dage. Laveste pris i perioden er 650 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 681 kr.

Den nuværende pris på 657 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Pale Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026657 kr3 kr (0%)
14. maj 2026660 kr12 kr (2%)
13. maj 2026672 kr12 kr (2%)
2. maj 2026660 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026661 kr4 kr (1%)
1. apr. 2026657 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026658 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026657 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026658 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026659 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret