Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite

LogitechTastaturerEAN: 5099206112421
Pris fra 1.199 krtil 1.739,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 540,95 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S bundle (graphite)
-10%1.199 kr
Før 1.337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech MX Keys S bundle (graphite) billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S bundle (graphite) - Inkl. MX Master 3S mus og MX Keys S tastatur med håndledsstøtte - Mus/Keyboards tegnebræt Keyboards

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Keyboards tegnebræt
Artikel nr.: 920-011612
EAN: 5099206112421
Varenr.: 1246067
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite
1.245 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S Combo Graphite - ND - Tastatur - Nordisk - Sort
1.337 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Combo Graphite - ND - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

MX Keys S: Premium lav profil, størrelse: fuld størrelse, batteri: 1500 mAh genopladelig, batterilevetid 5 måneder, lav profil keycaps, programmerbar macro knapper, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, MX Master 3S: Premium kontormus, Darkfield - optical sensor med 200 - 8000 justerbar dpi, genopladelig, batterilevetid 1680 timer, lodret / vandret scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 141g Trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth Rækkevidde op til: 10m PC forbindelse: USB-A med aftageligt tastaturkabel: USB-C Kompatibilitet: Windows / MacOSSoftware: Logi Options+ Farve: grafit / sort - Vi præsenterer Logitech MX Keys S Combo - det ultimative sæt af præcisionsværktøjer, der er udviklet til at få dig i dit fow til timevis med behagelig produktivitet. Styrken ved den fydende, hurtige præcisionstastning af MX Keys S- tastaturet kombineret med den præcise, hurtige scrolleoplevelse fra MX Master 3S-musen.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-011612
EAN: 5099206112421
Varenr.: 3154647
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.338 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - MX Keys S Performance Combo Keyboard and Mouse Set Tastatur - GEEKD.dk
1.537 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo, trådløs, nordisk, grafit
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo, trådløs, nordisk, grafit
1.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.649 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Keys S Performance Combo – tastatur- og musesæt
1.722 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Mx Keys S Performance Combo Keyboard And Mouse Set
1.739,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.199 kr1.199 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.245 kr1.245 krKøb
3Proshop DK1.337 kr1.337 krKøb
4CompuMail DK1.338 kr1.338 krKøb
5Geekd1.537 kr1.537 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
8Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb
9Teknikproffset DK1.722 kr1.781 krKøb
10Gucca.dk1.739,95 kr1.739,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite i 158 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.265 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Logitech® | MX Keys S Combo - Tastatur og mus-sæt - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Nordisk layout - Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.199 kr88 kr (7%)
15. maj 20261.287 kr14 kr (1%)
8. maj 20261.273 kr28 kr (2%)
25. mar. 20261.245 kr1 kr (0%)
24. mar. 20261.246 kr47 kr (4%)
24. feb. 20261.199 kr138 kr (10%)
6. feb. 20261.337 kr41 kr (3%)
25. jan. 20261.296 kr10 kr (1%)
17. jan. 20261.286 kr51 kr (4%)
15. jan. 20261.337 kr102 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret