Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite

LogitechTastaturerEAN: 5099206112292
Pris fra 599 krtil 1.124 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 525 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S Trådløst Tastatur (graphite)
-19%599 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech MX Keys S Trådløst Tastatur (graphite) billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S Trådløst Tastatur (graphite) - Bluetooth, USB-C, op til 10 dages batteritid - Mus/Keyboards tegnebræt Keyboards

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Keyboards tegnebræt
Artikel nr.: 920-011581
EAN: 5099206112292
Varenr.: 1246069
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite
644 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S Trådløst tastatur - Grafit
699 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Trådløst tastatur - Grafit billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S leverer en præcis og behagelig skriveoplevelse takket være sfærisk formede lavprofiltaster, der hjælper fingrene med at lande naturligt på hver tast. Tastaturet er velegnet til computer, laptop, tablet og smart-enhed, så du kan bruge det samme tastatur på tværs af dit udstyr. Den automatiske og justerbare baggrundsbelysning gør tasterne lette at aflæse, også når du arbejder i dæmpet lys. Trådløs frihed til flere enheder Med tilslutning via Bluetooth Low Energy og Logi Bolt USB-modtager kan du koble tastaturet trådløst til dine enheder på den måde, der passer bedst til din opsætning. Operativsystemer som Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS, iOS og Android er understøttet, så tastaturet er klar til både stationær computer, bærbar og mobile enheder. Batteritid der passer til hverdagen Batteritiden er op til 10 dage med belysning tændt og op til 5 måneder uden belysning, så du ikke behøver at oplade hele tiden. Opladning sker via USB-C, hvilket gør det nemt at bruge samme stiktype som mange andre enheder. Det indbyggede genopladelige Li-Po-batteri (1500 mAh) betyder, at du blot tilslutter kablet, når det er tid til at lade op.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Trådløst tastatur
Artikel nr.: 920-011581
EAN: 5099206112292
Varenr.: 65775
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S Graphite - ND
739 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur Logitech MX Keys S - nordisk layout, bagbelyst, grafit
-4%769 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - MX Keys S Advanced Trådløs Illuminated Tastatur - GEEKD.dk
769 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur Logitech MX Keys S - nordisk layout, bagbelyst, grafit
-4%789 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
849 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Mx Keys S Advanced Wireless Illuminated Keyboard
869,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Keys S Advanced trådløst tastatur med baggrundsbelysning
905 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys S Trådløs Nordisk
1.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK599 kr599 krKøb
2CS MEGASTORE DK644 kr683 krKøb
3Av-Cables DK699 kr699 krKøb
4Proshop DK739 kr778 krKøb
5CompuMail DK749 kr749 krKøb
6Boligcenter DK769 kr769 krKøb
7Geekd769 kr769 krKøb
8Vivas DK789 kr858 krKøb
9Ultrashop849 kr849 krKøb
10Gucca.dk869,95 kr869,95 krKøb
11Teknikproffset DK905 kr964 krKøb
12Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite i 181 dage. Laveste pris i perioden er 577 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 652 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Logitech® | MX Keys S - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk layout - Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026599 kr61 kr (9%)
20. maj 2026660 kr1 kr (0%)
19. maj 2026659 kr1 kr (0%)
18. maj 2026660 kr1 kr (0%)
17. maj 2026659 kr1 kr (0%)
14. maj 2026660 kr12 kr (2%)
13. maj 2026672 kr12 kr (2%)
7. maj 2026660 kr3 kr (0%)
3. maj 2026657 kr3 kr (0%)
2. maj 2026660 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret