Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk

LogitechTastaturerEAN: 5099206112360
Pris fra 1.150 krtil 1.779 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 629 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.110 kr 12. maj

Sammenlign priser på Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1150 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk
1.150 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S Combo - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTZ - tysk - tastkontakt: Scissor-Key - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011606
EAN: 5099206112360
Varenr.: 1001280165
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo (grafit)
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo (grafit) billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst tastatur og mus til kontorLogitech MX Keys S Combo er et komplet sæt til dig, der arbejder meget ved computeren og ønsker præcision, komfort og et ryddeligt skrivebord. Sættet består af et fuldformat tastatur med lavprofilerede saksetaster, justerbar LED-baggrundsbelysning i hvid samt en ergonomisk højrehånds mus med hyper-hurtig rulning og både vertikal og horisontal scroll. Den bløde håndledsstøtte hjælper dig gennem lange arbejdsdage, mens den trådløse forbindelse giver frihed ved skrivebordet.Udviklet til produktivitetTastaturet er lavet i aluminium i farven grafit og har numerisk tastatur, nærheds- og lyssensor samt multi‑device support via Bluetooth Low Energy. Musen har 7 knapper, to scrollehjul og laserbaseret bevægelsesregistrering for præcis navigation. Begge enheder kører på genopladelige LiPo-batterier, der oplades via USB‑C.Forbindelse: Trådløs Bluetooth, rækkevidde 10 mTastatur: Fuld størrelse (100 %), QWERTZ (tysk), lavprofil saksetaster, numerisk tastaturBagbelysning: Hvid LED, justerbar, omgivelses- og nærhedssensorMateriale og farve: Aluminium, grafitHåndledsstøtte: JaTænd/sluk: JaSoftware: Logi Options+Understøttede systemer: Windows, MacOS, Linux, ChromeOS, iPadOSMus: Højrehånds, laser, 7 knapper, 2 scrollehjul, tilt-scroll, hyper-hurtig rulningBatteri tastatur: Indbygget LiPo 1.500 mAh, opladning via USB‑CBatteri mus: Indbygget LiPo 500 mAhMål tastatur (B × D × H): 43,02 × 13,163 × 2,05 cm; vægt 0,810 kgMål mus (B × D × H): 8,43 × 12,49 × 5,1 cm; vægt 0,141 kgMedfølger: Nano‑modtager (USB‑A), brugervejledning; samlet antal produkter: 3...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.5g
EAN: 5099206112360
Varenr.: 1906822
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo (grafit)
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo (grafit) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.5g
EAN: 5099206112360
Varenr.: 1906822
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Mx Keys S Combo Keyboard
1.779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.150 kr1.150 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
4Ultrashop1.779 kr1.779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.110 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 1.979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.227 kr.

Den nuværende pris på 1.150 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Tysk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.150 kr18 kr (2%)
13. maj 20261.132 kr22 kr (2%)
12. maj 20261.110 kr22 kr (2%)
30. apr. 20261.132 kr21 kr (2%)
26. apr. 20261.153 kr19 kr (2%)
17. apr. 20261.172 kr39 kr (3%)
10. apr. 20261.133 kr76 kr (6%)
8. apr. 20261.209 kr9 kr (1%)
31. mar. 20261.200 kr9 kr (1%)
29. mar. 20261.209 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret