Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International

LogitechTastaturerEAN: 5099206112445
Pris fra 1.357 krtil 1.902 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 545 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.299 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1357 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International
1.357 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S Combo - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tastkontakt: Scissor-Key - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011614
EAN: 5099206112445
Varenr.: 1001280173
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys S Combo Graphite - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå
1.402 kr
Til butik
Logitech MX Keys S Combo Graphite - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå billede

Produktinformation

MX Keys S: Premium lav profil, størrelse: fuld størrelse, batteri: 1500 mAh genopladelig, batterilevetid 5 måneder, lav profil keycaps, programmerbar macro knapper, layout: engelsk (US) QWERTY, MX Master 3S: Premium kontormus, Darkfield - optical sensor med 200 - 8000 justerbar dpi, genopladelig, batterilevetid 1680 timer, lodret / vandret scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 141g Trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth Rækkevidde op til: 10m PC forbindelse: USB-A med aftageligt tastaturkabel: USB-C Kompatibilitet: Windows / MacOSSoftware: Logi Options+ Farve: grafit / sort - Vi præsenterer Logitech MX Keys S Combo - det ultimative sæt af præcisionsværktøjer, der er udviklet til at få dig i dit fow til timevis med behagelig produktivitet. Styrken ved den fydende, hurtige præcisionstastning af MX Keys S- tastaturet kombineret med den præcise, hurtige scrolleoplevelse fra MX Master 3S-musen.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-011614
EAN: 5099206112445
Varenr.: 3193223
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo, grafit
-16%1.599 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo, grafit billede

Produktinformation

Logitech MX Keys S Combo - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tastkontakt: Scissor-Key - grafitLogitech præsenterer MX Keys S Combo - et højtydende tastatur og en ikonisk trådløs mus, der er udviklet til at få dig i dit flow til mange timers behagelig produktivitet.En kombination til hastighed og præcisionStyrk din præstation med MX Keys S og MX Master 3S. Komfort, stabilitet og præcision kombineret i et par, der hjælper dig med at mestre dit flow hele dagen langDuo udviklet til produktivitet og komfortTastaturet er meget stabilt og har lav profil, og musen ligger godt i hånden og sikrer en bedre vinkel på håndleddet. Den medfølgende håndledsstøtte hjælper med at få en naturlig kropsholdning, så du kan arbejde længere og mere komfortabeltHurtig, flydende og præcis indtastningSkriv præcist, hurtigt og stille, takket være de støjsvage, afrundede taster, der er formet til dine fingerspidser, hvilket minimerer risikoen for, at du rammer de forkerte tasterScroll 1.000 linjer pr. sekundmed MagSpeed-scrollehjulet. 90 % mere hastighed og 87 % mere præcision med sine 2 tilstande: skralde og hyperhurtig scroll (sammenlignet med almindelig Logitech-mus)Smart belysning. Gjort smartereTasterne lyser op, når dine hænder nærmer sig tastaturet, og lysstyrken tilpasser sig omgivelserne. Styr baggrundsbelysningens varighed og lysstyrke i Logi Options+Udfør gentagende opgaverSmart Actions i Logi Options+-appen giver dig mulighed for at springe over gentagne handlinger ved at automatisere flere opgaver med et enkelt tastetrykFlere computere, én arbejdsgangPar MX Keys S Combo for at fungere på flere computere og på tværs af operativsystemer – og overfør tekst, billeder og filer mellem dem. - bare kopier på den ene og indsæt til den andenGenerelt...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.69g
EAN: 5099206112445
Varenr.: 1810315
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech MX Keys S Combo, grafit
-16%1.619 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International
1.719 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Keys S Combo - Graphite - U
1.902 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.357 kr1.357 krKøb
2Proshop DK1.402 kr1.402 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
5Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
6Teknikproffset DK1.902 kr1.961 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 1.659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.392 kr.

Den nuværende pris på 1.357 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs US International de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.357 kr32 kr (2%)
30. maj 20261.389 kr85 kr (6%)
28. maj 20261.474 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.471 kr79 kr (6%)
25. maj 20261.392 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.389 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.392 kr49 kr (4%)
22. maj 20261.343 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.352 kr4 kr (0%)
9. maj 20261.356 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret