Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK

LogitechTastaturerEAN: 5099206098985
Pris fra 653 krtil 919 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 653 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK
653 kr
Til butik
Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920-010494
EAN: 5099206098985
Varenr.: 7482922
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Rose - ND - Tastatur - Nordisk - Pink
655 kr
Til butik
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Rose - ND - Tastatur - Nordisk - Pink billede

Produktinformation

Tastatur, kompakt tynd profil med lave taster, trådløs - 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, med indbygget genopladelig batteri - op til 5 måneders batterilevetid, pink, nordisk layout Vi præsenterer MX Keys Mini, et mindre, smartere og stærkere minimalistisk trådløst tastatur til de kreative. Den minimalistiske udformning sikrer en bedre ergonomi fordi dine skuldre er mere lige når du taster, og du kan placere musen tættere på tastaturet så du ikke behøver at række langt ud efter den - med andre ord er det både mere behageligt, og du får en bedre arbejdsstilling. Tasterne er formet så de passer perfekt til dine fingerspidser, og bagbelysningen tilpasser sig automatisk omgivelserne. Med den smarte diktatfunktion, mikrofonafbryderen (1) og emoji-tasterne er din arbejdsgang endnu mere strømlinet.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010494
EAN: 5099206098985
Varenr.: 2995147
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
714 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
774 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Keys Mini Minimalistisk trådløst oplyst tastatur - nordisk layout
815 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur Logitech MX Keys Mini trådløs - nordisk layout (rose)
-6%829 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Nordic Layout Tastatur - GEEKD.dk
829 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur Logitech MX Keys Mini trådløs - nordisk layout (rose)
-6%849 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK653 kr692 krKøb
2Proshop DK655 kr694 krKøb
3CompuMail DK714 kr714 krKøb
4Dustin DK774 kr860,25 krKøb
5Teknikproffset DK815 kr874 krKøb
6Boligcenter DK829 kr829 krKøb
7Geekd829 kr829 krKøb
8Vivas DK849 kr918 krKøb
9Ultrashop919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK i 166 dage. Laveste pris i perioden er 653 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 656 kr.

Den nuværende pris på 653 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Logitech MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Rose - NORDISK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026653 kr2 kr (0%)
22. maj 2026655 kr2 kr (0%)
19. maj 2026653 kr2 kr (0%)
28. apr. 2026655 kr2 kr (0%)
16. apr. 2026657 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026658 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026657 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026658 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026657 kr1 kr (0%)
10. mar. 2026658 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret