Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206096806
Pris fra 690 krtil 936 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 690 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys for Business Tastatur Ja Trådløs Pan Nordic
690 kr
Til butik
Logitech MX Keys for Business Tastatur Ja Trådløs Pan Nordic billede

Produktinformation

Logitech MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010249
EAN: 5099206096806
Varenr.: 999391197
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort
696 kr
Til butik
Logitech MX Keys for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, tynd profil med lave taster, trådløs - Bluetooth & 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde med Logitech Logi Bolt modtager, med indbygget 1500 mAh genopladelig batteri, kompatibel med Windows, macOS, Linux, ChromeOS, iOS & Android, graphite sort, nordisk layout...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010249
EAN: 5099206096806
Varenr.: 3010541
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit
725 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur Logitech MX Keys for Business - Pan Nordic, bagbelyst, grafit
-5%799 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur Logitech MX Keys for Business - Pan Nordic, bagbelyst, grafit
-5%819 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys for Business Tastatur Ja Trådløs Pan Nordic
879 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Keys for Business-tastatur
881 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys For Business Logi Bolt Trådløs Nordisk
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK690 kr690 krKøb
2Proshop DK696 kr735 krKøb
3CS MEGASTORE DK725 kr764 krKøb
4Boligcenter DK799 kr799 krKøb
5Vivas DK819 kr888 krKøb
6Ultrashop879 kr879 krKøb
7Teknikproffset DK881 kr940 krKøb
8Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit i 187 dage. Laveste pris i perioden er 690 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 737 kr.

Den nuværende pris på 690 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Logitech® | MX Keys for Business - Tastatur - bagbelyst - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026690 kr6 kr (1%)
3. maj 2026696 kr1 kr (0%)
2. maj 2026697 kr3 kr (0%)
1. maj 2026700 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026702 kr12 kr (2%)
29. apr. 2026714 kr18 kr (2%)
22. apr. 2026732 kr7 kr (1%)
19. apr. 2026739 kr6 kr (1%)
18. apr. 2026745 kr8 kr (1%)
17. apr. 2026753 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret