Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206096813
Pris fra 790 krtil 1.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 529 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 638 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 790 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort
790 kr
Til butik
Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, tynd profil med lave taster, trådløs - Bluetooth & 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde med Logitech Logi Bolt modtager, med indbygget 1500 mAh genopladelig batteri, kompatibel med Windows, macOS, Linux, ChromeOS, iOS & Android, graphite sort, engelsk layout...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010250
EAN: 5099206096813
Varenr.: 3105717
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys For Business #uk-int
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys for Business Tastatur Ja Trådløs UK
868 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys for Business keyboard
1.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK790 kr829 krKøb
2Dustin DK811 kr897,25 krKøb
3CompuMail DK868 kr868 krKøb
4Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 638 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 790 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 750 kr.

Den nuværende pris på 790 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Logitech MX Keys for Business - UK - Tastatur - Engelsk - UK - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026790 kr45 kr (6%)
30. maj 2026745 kr23 kr (3%)
29. maj 2026768 kr23 kr (3%)
23. maj 2026745 kr9 kr (1%)
22. maj 2026736 kr9 kr (1%)
21. maj 2026745 kr3 kr (0%)
20. maj 2026742 kr3 kr (0%)
17. maj 2026745 kr1 kr (0%)
16. maj 2026744 kr1 kr (0%)
9. maj 2026745 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret