Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206104488
Pris fra 1.338 krtil 2.249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 911 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1338 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys Combo for Business Sæt med mus og tastatur Saks Ja Trådløs US International
1.338 kr
Til butik
Logitech MX Keys Combo for Business Sæt med mus og tastatur Saks Ja Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010933
EAN: 5099206104488
Varenr.: 1000744668
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit
1.449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort
1.498 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys Combo for Business Sæt med mus og tastatur Saks Ja Trådløs US International
1.639 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MX Keys Combo til Business - QWERTY US International, grafit
-11%1.699 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MX Keys Combo til Business - QWERTY US International, grafit
-10%1.719 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys Combo For Business Us Trådløs Us International
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.338 kr1.338 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.449 kr1.449 krKøb
3Proshop DK1.498 kr1.498 krKøb
4Ultrashop1.639 kr1.639 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
7Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.338 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 1.721 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.411 kr.

Den nuværende pris på 1.338 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Logitech MX Keys Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.338 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.340 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.338 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.339 kr25 kr (2%)
24. apr. 20261.364 kr24 kr (2%)
19. apr. 20261.388 kr34 kr (3%)
13. apr. 20261.354 kr34 kr (2%)
10. apr. 20261.388 kr34 kr (3%)
9. apr. 20261.354 kr34 kr (2%)
5. apr. 20261.388 kr72 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret