Gå til hovedindhold

Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206113084
Pris fra 287 krtil 474 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 23. maj

Sammenlign priser på Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK370 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Membran/pressestempel Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
287 kr
Til butik
Logitech MK370 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Membran/pressestempel Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012072
EAN: 5099206113084
Varenr.: 1001130066
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit
287 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK370 Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
349 kr
Til butik
Logitech MK370 Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

K270: Kontor, størrelse: fuld størrelse, batteri: 2 x AAA, medie knapper, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, M185: kontormus, sensor med 1000 justerbar dpi, batteri: 1 x AAA, batterilevetid 12 måneder, lodret scroll hjul, kan bruges af både venstre og højrehåndet, Trådløs teknologi: 2.4 GHz / Bluetooth Rækkevidde op til: 10m PC forbindelse: USB-AKompatibilitet: Windows / MacOSSoftware: Logi Options+ Farve: sort / grå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012072
EAN: 5099206113084
Varenr.: 3180543
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK370 Combo for Business - nordisk, grafit
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK370 Combo for Business - nordisk, grafit
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK370 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Membran/pressestempel Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mk370 Combo For Business Trådløs Nordisk
474 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK287 kr287 krKøb
2CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Dustin DK474 kr560,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Logitech MK370 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026287 kr2 kr (1%)
29. maj 2026285 kr3 kr (1%)
27. maj 2026288 kr3 kr (1%)
26. maj 2026291 kr2 kr (1%)
25. maj 2026289 kr5 kr (2%)
23. maj 2026284 kr3 kr (1%)
21. maj 2026287 kr2 kr (1%)
20. maj 2026285 kr3 kr (1%)
18. maj 2026288 kr3 kr (1%)
17. maj 2026291 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret