Gå til hovedindhold

Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206039339
Pris fra 332 krtil 529 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 296 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 332 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort
332 kr
Til butik
Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort billede

Produktinformation

Sæt med mus og tastatur, trådløs, 2.4 GHz, tjekkisk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-004527
EAN: 5099206039339
Varenr.: 3139440
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Tjekkisk
373 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK270 - sort
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech MK270 - sort billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst tastatur og musLogitech MK270 er et pålideligt sæt til hverdagens arbejde og studier. Det fuldstørrelses tastatur med numerisk tastatur giver komfortabel indtastning, mens den optiske mus leverer præcis styring. Med plug and play kommer du hurtigt i gang, og den stabile 2,4 GHz forbindelse giver trådløs frihed op til 10 m.Designet til daglig brugTastaturet er lige og slankt med justerbar højde og LED‑indikatorer. Det er spildresistent og egner sig godt til hjemmekontoret. Musen er kompakt og let at tage med. Begge enheder kører på batteri med lang levetid, så du kan arbejde uden afbrydelser.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mTastatur: Fuldt layout (100 %) med numerisk tastatur, hotkeys, on/offDesign: Sort, lige tastatur, justerbar højde, LED‑indikatorer, spildresistent op til 60 mlBagbelysning: NejMål tastatur (B × H × D): 44,1 × 1,8 × 14,9 cmVægt tastatur: 498 gMus: Optisk, 3 knapper, 1 scrollhjul (lodret rul), inkluderetMål mus (B × H × D): 6,0 × 3,9 × 9,9 cmVægt mus: 75,2 gStrøm: Batteri (tastatur 2× AAA, mus 1× AA), alkalineBatterilevetid: Tastatur op til 36 måneder, mus op til 12 månederUnderstøttede systemer: Windows, Linux, ChromeOSModtager: 14,4 × 6,6 × 18,7 mm, 2 gPakkemål (B × H): 15,8 × 4,6 cm; pakkevægt 743,5 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.75g
EAN: 5099206039339
Varenr.: 1911514
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK270 - sort
-2%429 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK270 combo
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK332 kr371 krKøb
2CompuMail DK373 kr373 krKøb
3Boligcenter DK409 kr409 krKøb
4Vivas DK429 kr508 krKøb
5Ultrashop529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 296 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 362 kr.

Den nuværende pris på 332 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026332 kr23 kr (7%)
23. maj 2026309 kr2 kr (1%)
13. maj 2026307 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026305 kr68 kr (18%)
1. apr. 2026373 kr77 kr (26%)
30. mar. 2026296 kr82 kr (22%)
28. mar. 2026378 kr5 kr (1%)
23. mar. 2026373 kr5 kr (1%)
22. mar. 2026378 kr5 kr (1%)
20. mar. 2026373 kr68 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret