Gå til hovedindhold

Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206099876
Pris fra 440 krtil 669 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 440 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Lift for Business Trådløs Sort
440 kr
Til butik
Logitech Lift for Business Trådløs Sort billede

Produktinformation

Logitech Lift for Business - Lodret mus - ergonomisk - venstrehåndet - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-006495
EAN: 5099206099876
Varenr.: 1000482704
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort
447 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Lift For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
-0%461 kr
Før 461,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Lift for Business Trådløs Sort
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk vertikal mus Logitech Lift for Business - venstre, grafit
-13%649 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk vertikal mus Logitech Lift for Business - venstre, grafit
-13%669 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK440 kr440 krKøb
2Proshop DK447 kr486 krKøb
3Dustin DK461 kr547,25 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb
5Boligcenter DK649 kr649 krKøb
6Vivas DK669 kr748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 440 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Logitech Lift for Business - Left Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026440 kr7 kr (2%)
29. maj 2026447 kr7 kr (2%)
27. maj 2026440 kr4 kr (1%)
26. maj 2026444 kr4 kr (1%)
25. maj 2026440 kr7 kr (2%)
24. maj 2026447 kr7 kr (2%)
23. maj 2026440 kr4 kr (1%)
20. maj 2026444 kr3 kr (1%)
5. maj 2026447 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026450 kr16 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret