Gå til hovedindhold

Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink

LogitechTastaturerEAN: 5099206126442
Pris fra 1.390 krtil 1.589,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 199,95 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.372 kr 3. maj

Sammenlign priser på Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1390 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink
1.390 kr
Til butik
Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Gaming tastatur
Farve: 2
Artikel nr.: 920-013251
EAN: 5099206126442
Varenr.: 21518947
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Rød
1.390 kr
Til butik
Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Rød billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, PBT keycaps, mekanisk Logitech Magnetic Analog linear switche, programmerbar macro knapper, medie knapper, volume hjul, kompatibilitet: Windows, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: magenta. - An advanced tenkeyless keyboard featuring magnetic-analog key switches and rapid trigger function, for precise control. Confgure rapid trigger and switch travel on- the- fy, or use Logitech G HUB for precise adjustments. Customize your keyboard with KEYCONTROL and use game mode control key lock for uninterrupted play.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-013251
EAN: 5099206126442
Varenr.: 3295048
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G PRO X RAPID Tastatur Magnetisk-analog LIGHTSYNC Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.402 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech G - PRO X TKL RAPID tenkeyless gaming Tastatur - GEEKD.dk
1.449 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G - Pro X Tkl Rapid Tenkeyless Gaming Keyboard
1.589,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.390 kr1.390 krKøb
2Proshop DK1.390 kr1.390 krKøb
3CompuMail DK1.402 kr1.402 krKøb
4Geekd1.449 kr1.449 krKøb
5Gucca.dk1.589,95 kr1.589,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink

PriceData har fulgt prisen på Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.372 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.384 kr.

Den nuværende pris på 1.390 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Logitech G PRO X RAPID - Tastatur - TKL - bagbelyst - USB - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - tastkontakt: Linear - pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.390 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.382 kr9 kr (1%)
7. maj 20261.373 kr8 kr (1%)
5. maj 20261.381 kr9 kr (1%)
4. maj 20261.390 kr18 kr (1%)
3. maj 20261.372 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret