Gå til hovedindhold

Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid

LogitechTastaturerEAN: 5099206123410
Pris fra 890 krtil 1.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 439 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 890 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Hvid
890 kr
Til butik
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: LIGHTSPEED 2.4 GHz, batteri: genopladelig, batterilevetid (op til): 95 timer, polling rate: 125 - 1000 Hz opdatering, optisk sensor - Logitech HERO 2 med 100 - 44000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 888 IPS (inches per second), max acceleration: 88, 8 knapper, scroll hjul, kan bruges af både venstre og højrehåndet (ambidekstral), vægt: 80 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007303
EAN: 5099206123410
Varenr.: 3315638
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid
925 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech PRO 2 Lightspeed Trådløs Gamingmus (hvidt)
962 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Logitech G Pro 2 Trådløs gaming-mus til professionelle - Hvid
999 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G PRO 2 Optisk Trådløs Kablet Hvid
1.082 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G PRO 2 Optisk Trådløs Kablet Hvid
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK890 kr929 krKøb
2CS MEGASTORE DK925 kr964 krKøb
3Komplett DK962 kr962 krKøb
4Av-Cables DK999 kr999 krKøb
5CompuMail DK1.082 kr1.082 krKøb
6Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 890 kr.

Den nuværende pris på 890 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Logitech G PRO 2 - Mus - gaming - højre- og venstrehåndet - optisk - 8 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026890 kr1 kr (0%)
21. maj 2026889 kr2 kr (0%)
12. maj 2026887 kr2 kr (0%)
2. maj 2026885 kr86 kr (11%)
10. apr. 2026799 kr134 kr (14%)
9. apr. 2026933 kr32 kr (4%)
8. apr. 2026901 kr17 kr (2%)
3. apr. 2026884 kr5 kr (1%)
2. apr. 2026889 kr5 kr (1%)
30. mar. 2026884 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret