Gå til hovedindhold

Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206121812
Pris fra 1.190 krtil 1.874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 684 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1190 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (sort)
-37%1.190 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (sort) - Low-Profile, Clicky, 2.4GHz/Bluetooth - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 920-012707
EAN: 5099206121812
Varenr.: 1311734
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort
1.579 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.853 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G915 X Lightspeed Clicky Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.190 kr1.190 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.579 kr1.579 krKøb
3CompuMail DK1.853 kr1.853 krKøb
4Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.190 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 1.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.477 kr.

Den nuværende pris på 1.190 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.190 kr387 kr (25%)
30. maj 20261.577 kr44 kr (3%)
29. maj 20261.621 kr44 kr (3%)
26. maj 20261.577 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.578 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.577 kr143 kr (10%)
22. maj 20261.434 kr144 kr (9%)
20. maj 20261.578 kr144 kr (10%)
18. maj 20261.434 kr49 kr (3%)
17. maj 20261.483 kr49 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret