Gå til hovedindhold

Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid

LogitechTastaturerEAN: 5099206121348
Pris fra 1.190 krtil 2.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.079 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1190 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur (hvidt)
-17%1.190 kr
Før 1.436 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur (hvidt) billede

Produktinformation

Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur (hvidt) - Low-Profile, Tactile, 2.4GHz/Bluetooth - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 920-012688
EAN: 5099206121348
Varenr.: 1311740
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid
1.412 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G915 X LIGHTSPEED - Tactile - 100% - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid
1.417 kr
Til butik
Logitech G915 X LIGHTSPEED - Tactile - 100% - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Premium gaming tastatur med RGB, størrelse: fuld størrelse, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: LIGHTSPEED 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, batterilevetid: op til 800 timer, polling rate: 1000 hz, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Logitech Low Profile GL Tactile tactile switche, programmerbar macro knapper, medie knapper, volume hjul, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: hvid / grå. - Det trådløse G915 X LIGHTSPEED- gamingtastatur med lavprofil tilbyder de nyeste innovationer inden for gamingteknologi med det minutiøst udformede design og udsøgte materialer. Tri-Mode- forbindelse giver trådløs 2.4 GHz LIGHTSPEED, der er den bedste i sin klasse, Bluetooth og datatilstand med ledning. Indstil op til 15 funktioner pr. tast med KEYCONTROL. GL- taster medlavprofl frigør øget APM med endnu mere hastighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012688
EAN: 5099206121348
Varenr.: 3277131
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.859 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G915 X LIGHTSPEED Low-Profile Wireless Gaming Keyboard Tastatur - GEEKD.dk
1.899 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
2.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.190 kr1.190 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.412 kr1.412 krKøb
3Proshop DK1.417 kr1.417 krKøb
4CompuMail DK1.859 kr1.859 krKøb
5Geekd1.899 kr1.899 krKøb
6Ultrashop2.269 kr2.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.190 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 1.439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.426 kr.

Den nuværende pris på 1.190 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.190 kr245 kr (17%)
26. maj 20261.435 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.434 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.435 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.434 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.435 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.434 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.436 kr2 kr (0%)
4. maj 20261.434 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.435 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret