Gå til hovedindhold

Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid

LoevschallEludstyrEAN: 5705387006304
Pris fra 189,68 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 89,32 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189.68 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fjernbetjening til multiwhite Wi-Fi controller, batteriløs
189,68 kr
Til butik
Fjernbetjening til multiwhite Wi-Fi controller, batteriløs billede

Produktinformation

Fjernbetjening til MultiWhite® Wi-fi controlleren, så du kan styre dit lys. Trådløs og uden batteri lever af kinetisk energi.

Produktspecifikationer

EAN: 5705387006304
Varenr.: 15845094424911
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid
-15%194 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid billede

Produktinformation

"Fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controlleren, så du nemt kan tænde/slukke/dæmpe og ændre farvetemperaturen på dine lys uden at skulle installere en traditionel dæmpbar stikkontakt. Du behøver blot denne fjernbetjening og en MultiWhite WiFi Contr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
Størrelse: 86 x 86 x 14.5 mm
EAN: 5705387006304
Varenr.: 4262700092
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall fjernbetjening til Wi-Fi controller u/batteri - MultiWhite
209 kr
Til butik
Loevschall fjernbetjening til Wi-Fi controller u/batteri - MultiWhite billede

Produktinformation

Loevschall fjernbetjening til Wi-Fi controller u/batteri - MultiWhite Fjernbetjening til MultiWhite Wi-Fi controller, så du nemt kan tænde/slukke/dæmpe og ændre lysets farvetemperatur, uden at skulle installere en traditionel lysdæmper. Du behøver kun den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: El-artikler
Farve: white
Størrelse: 86 x 86 x 14.5 mm
EAN: 5705387006304
Varenr.: 4262700092
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall fjernbetjening til Wi-Fi controller uden batteri, MultiWhite
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN189,68 kr189,68 krKøb
2LavprisEl194 kr194 krKøb
3LampeGuru.dk209 kr209 krKøb
4Greenline269 kr269 krKøb
5BilligVVS DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid

PriceData har fulgt prisen på Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 189,68 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 189,68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Loevschall fjernbetjening til MultiWhite Wi-fi controller, batteriløs, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026189,68 kr4,32 kr (2%)
23. maj 2026194 kr4,32 kr (2%)
21. maj 2026189,68 kr4,32 kr (2%)
12. maj 2026194 kr41,6 kr (18%)
11. maj 2026235,6 kr41,6 kr (21%)
3. maj 2026194 kr35,69 kr (16%)
2. maj 2026229,69 kr9,69 kr (4%)
24. apr. 2026220 kr9,69 kr (4%)
23. apr. 2026229,69 kr9,69 kr (4%)
3. apr. 2026220 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret