Gå til hovedindhold

Andersen Electric Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2

Andersen ElectricEludstyrEAN: 5714992019807
Pris fra 42 krtil 59 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Holder til fjernbetjening - Andersen Electric
42 kr
Til butik
Holder til fjernbetjening - Andersen Electric billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Mrker Andersen Electric
EAN: 5714992019807
Varenr.: 9909001434
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Andersen Electric væghængt holder til fjernbetjening
43 kr
Til butik
Andersen Electric væghængt holder til fjernbetjening billede

Produktinformation

Hold styr på din fjernebetjening. Med denne væghængte fjernbetjeningsholder, til din Andersen Electric model Nordic Luft til luft serie eller din Quick install mobile varmepumpe, kan du holde styr på hor din fjernbetjening er. Du skal blot sætte den tilba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilation
Farve: white
Størrelse: 45 x 55 x 25 mm
EAN: 5714992019807
Varenr.: 0978000307
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Andersen Electric væghængt holder for fjernbetjening
48 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2
48,38 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Andersen Electric væghængt holder til fjernbetjening
55 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Andersen Electric holder til fjernbetjening, væghængt
55 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Andersen Electric holder til fjernbetjening - væghængt
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK42 kr42 krKøb
2CompletVVS43 kr43 krKøb
3LavprisEl48 kr48 krKøb
4EL-GROSSISTEN48,38 kr48,38 krKøb
5BilligVVS DK55 kr55 krKøb
6Greenline55 kr55 krKøb
7LavprisVVS59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2

PriceData har fulgt prisen på Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Holder til fjernbetjening vægmontage, til AE L/L og Quick install V.2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202642 kr6 kr (13%)
26. maj 202648 kr6 kr (14%)
23. maj 202642 kr1 kr (2%)
22. maj 202643 kr1 kr (2%)
8. maj 202642 kr1 kr (2%)
7. maj 202643 kr7 kr (19%)
30. apr. 202636 kr7 kr (16%)
29. apr. 202643 kr7 kr (19%)
1. apr. 202636 kr7 kr (16%)
31. mar. 202643 kr7 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret