Gå til hovedindhold

Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445

NikoEludstyrEAN: 5703102204028
Pris fra 141 krtil 271,31 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 130,31 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445 og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445
141 kr
Til butik
IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Tidsrelæer & timer
Farve: 1
Artikel nr.: 5703102204028
EAN: 5703102204028
Varenr.: 3692697
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Servodan IR-fjernbetjening til 41-400
142 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Minilux Ir Remote Fjernbetjening 41-920 T/41-400 P
153 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fjernbetjening til IR sensor 41-400 og 41-445
159 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Servodan IR-fjernbetjening til 41-400
159 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fjernbetjening Ir Remote
165,93 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Servodan IR fjernbetjening til 41-400 og 41-920
169 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fjernbetjening ir remote
170 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445
184 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Servodan IR-fjernbetjening til 41-400
229 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Servodan IR-fjernbetjening til 41-400
229 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fjernbetjening IR Remote for Servodan 41-400
271,31 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fjernbetjening IR Remote for Servodan 41-400
271,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
2LavprisEl142 kr142 krKøb
3Elvvs.dk153 kr153 krKøb
4WATTOO.DK159 kr159 krKøb
5LavprisVærktøj159 kr159 krKøb
6Billigelogvvs.dk165,93 kr165,93 krKøb
7Greenline169 kr169 krKøb
8MaintainIt170 kr170 krKøb
9Proshop DK184 kr223 krKøb
10BilligVVS DK229 kr229 krKøb
11LavprisVVS229 kr229 krKøb
12EL-GROSSISTEN271,31 kr271,31 krKøb
13EL-NETSALG271,31 kr271,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445

PriceData har fulgt prisen på Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Niko-Servodan IR-fjernbetjening til 41-400 og 41-445 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026141 kr1 kr (1%)
1. maj 2026142 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026144 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026146 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026146 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret