Gå til hovedindhold

Niko Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid

NikoEludstyrEAN: 5703102207098
Pris fra 737 krtil 1.121,88 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 384,88 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 708 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 737 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NIKO Sensor PIR trådløs Max 4 mtr IP20
737 kr
Til butik
NIKO Sensor PIR trådløs Max 4 mtr IP20 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tidsrelæer & timer
Farve: 1
Artikel nr.: 440-4.5
EAN: 5703102207098
Varenr.: 3449773
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Servodan PIR sensor, Trådløs, 44-045, Hvid
738 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foto Gong Trdls - PIR sensor
757 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Foto Gong Sensor Pir Trådløs 44-045
775 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Servodan trådløs PIR sensor til Foto Gong
779 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Servodan PIR sensor, Trådløs, 44-045, Hvid
779 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid
825 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Løs trådløs sensor til Servodan foto gong
829 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensor pir trådløs
842,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Foto Gong PIR Sensor Trådløs - 44-041
1.121,88 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Foto Gong PIR Sensor Trådløs - 44-041
1.121,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK737 kr776 krKøb
2LavprisEl738 kr738 krKøb
3WATTOO.DK757 kr757 krKøb
4Elvvs.dk775 kr775 krKøb
5LavprisVVS779 kr779 krKøb
6LavprisVærktøj779 kr779 krKøb
7BilligVVS DK825 kr825 krKøb
8Greenline829 kr829 krKøb
9MaintainIt842,5 kr842,5 krKøb
10EL-GROSSISTEN1.121,88 kr1.121,88 krKøb
11EL-NETSALG1.121,88 kr1.121,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 708 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 775 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 729 kr.

Den nuværende pris på 737 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026737 kr2 kr (0%)
29. maj 2026739 kr1 kr (0%)
28. maj 2026738 kr2 kr (0%)
27. maj 2026740 kr1 kr (0%)
26. maj 2026741 kr1 kr (0%)
24. maj 2026742 kr1 kr (0%)
21. maj 2026743 kr1 kr (0%)
19. maj 2026744 kr1 kr (0%)
17. maj 2026745 kr1 kr (0%)
16. maj 2026744 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret