Gå til hovedindhold

NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke

NikoEludstyrEAN: 5703102207074
Pris fra 1.418 krtil 2.031,1 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 613,1 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.371 kr 10. apr.

Sammenlign priser på NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1418 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.418 kr
Til butik
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid billede

Produktinformation

Komplet dørmelderanlæg fra Servodan. Den trådløse Foto Gong PIR er en perfekt løsning, hvor en PIR-sensor placeres over døren og detekterer på et felt foran døren. Systemet anbefales, når ledningsføring mellem sensoren og centralen er besværlig eller slet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Hus & hjem
Farve: white
EAN: 5703102207074
Varenr.: 3485810087
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke
1.418 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Niko-Servodan Foto Gong PIR trådløs, komplet sæt, 230 V AC
1.418 kr
Til butik
Niko-Servodan Foto Gong PIR trådløs, komplet sæt, 230 V AC billede

Produktinformation

Foto Gong PIR trådløs, komplet sæt, 230 V AC Produkt beskrivelse: · Central trådløs· Sensor PIR trådløs· Adapter for central· Adapter for sensor PIR· 230 V AC Tekniske specifikationer: Forsyningsspænding (V AC): 230 VRækkevidde i fri luft, ca. (m): 200...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El apparater
Artikel nr.: 33-450
EAN: 5703102207074
Varenr.: 2762308
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.499 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Foto Gong Trådløs Pakke M/pir Og Adaptor 33-450
1.533 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Trdls drmelder Foto Gong - Komplet drmelder-pakke
1.562 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.599 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Foto gong pir trådløs,kompl
1.616,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.629 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.689 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Niko Foto Gong PIR trådløst, komple sæt 33-450
2.000 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Foto Gong Pakke med PIR - Trådløs 33-450
2.031,1 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Foto Gong Pakke med PIR - Trådløs 33-450
2.031,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.418 kr1.418 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.418 kr1.418 krKøb
3Proshop DK1.418 kr1.418 krKøb
4LavprisVærktøj1.499 kr1.499 krKøb
5Elvvs.dk1.533 kr1.533 krKøb
6WATTOO.DK1.562 kr1.562 krKøb
7Greenline1.599 kr1.599 krKøb
8MaintainIt1.616,25 kr1.616,25 krKøb
9BilligVVS DK1.629 kr1.629 krKøb
10LavprisVVS1.689 kr1.689 krKøb
11vvsfittings.dk2.000 kr2.000 krKøb
12EL-GROSSISTEN2.031,1 kr2.031,1 krKøb
13EL-NETSALG2.031,1 kr2.031,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke

PriceData har fulgt prisen på NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.366 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.400 kr.

Den nuværende pris på 1.418 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for NIKO Foto Gong PIR trådløs komplet sæt 230 V adaptor, IR melder og klokke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 20261.418 kr39 kr (3%)
29. apr. 20261.379 kr6 kr (0%)
28. apr. 20261.385 kr5 kr (0%)
27. apr. 20261.380 kr33 kr (2%)
26. apr. 20261.413 kr4 kr (0%)
25. apr. 20261.409 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.408 kr1 kr (0%)
23. apr. 20261.409 kr5 kr (0%)
20. apr. 20261.404 kr5 kr (0%)
19. apr. 20261.399 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret