Gå til hovedindhold

Niko Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072

NikoEludstyrEAN: 5703102207036
Pris fra 845 krtil 1.283,19 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 438,19 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 822 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 845 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foto Gong Classic - Central med lydgiver
845 kr
Til butik
Foto Gong Classic - Central med lydgiver billede

Produktspecifikationer

Mærke: Niko
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Alarmer & klokker Drmelder
EAN: 5703102207036
Varenr.: 3485810045
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072
845 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Foto Gong Central - 23-410
1.283,19 kr
Til butik
Foto Gong Central - 23-410 billede

Produktinformation

Løs Foto Gong central for PIR eller IR sensor.Centralen kan tilsluttes flere sensorer og er udstyret med to kanaler, med følgende specifikationer.Kanal 1: max. 4 stk. PIR eller 2 stk. IRKanal 2: max. 2 stk. PIR eller 1 stk. IR

Produktspecifikationer

Kategori: Ringe- & Dørklokker
EAN: 5703102207036
Varenr.: 15848830959951
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Foto Gong Central - 23-410
1.283,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK845 kr845 krKøb
2Elvvs.dk845 kr845 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.283,19 kr1.283,19 krKøb
4EL-NETSALG1.283,19 kr1.283,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072

PriceData har fulgt prisen på Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 822 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 931 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 863 kr.

Den nuværende pris på 845 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Foto Gong Central For Ir Eller Pir 44-041 & 44-072 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026845 kr10 kr (1%)
26. apr. 2026835 kr13 kr (2%)
8. mar. 2026822 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026823 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026822 kr29 kr (3%)
4. mar. 2026851 kr29 kr (4%)
3. mar. 2026822 kr29 kr (3%)
5. feb. 2026851 kr80 kr (9%)
4. feb. 2026931 kr79 kr (9%)
3. feb. 2026852 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret