Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302127929
Pris fra 20,74 krtil 200 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 179,26 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,77 kr 14. apr.

Sammenlign priser på LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.74 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pakning 2 F. Ug 150 Tavler
20,74 kr
Til butik
Pakning 2 F. Ug 150 Tavler billede

Produktinformation

Passer til UG150-12, UG150-18 og UG150-24. Pakning til miderste udslagsblanketter for bagfrakommende kabel eller rør. Pakning 2 for UG150 tavler Søgetermer: 1016010672 - AAK169D0607 - 1016010672 - 5703302127929

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302127929
Varenr.: 8014747599170
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pakning 2 f. ug 150 tavler
21,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PAKNING 2 F. UG 150 TAVLER
23,14 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pakning 2 f/LK Gruppetavle UG-150
25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pakning 2 til UG150 12, 18 og 24 tavler
25,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pakning 2F. Ug 150 Tavler
26,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler
27 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler
28,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Pakning for UG150-12, UG150-18 og UG150-24
200 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK pakning for gruppetavler, lysegrå
200 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk LK pakning midteste for UG gruppetavle
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk20,74 kr20,74 krKøb
2MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN23,14 kr23,14 krKøb
4Elvvs.dk25 kr25 krKøb
5WATTOO.DK25,75 kr25,75 krKøb
6vvsfittings.dk26,25 kr26,25 krKøb
7Proshop DK27 kr66 krKøb
8CS MEGASTORE DK28,25 kr67,25 krKøb
9BilligVVS DK200 kr200 krKøb
10Greenline200 kr200 krKøb
11LavprisVVS200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler

PriceData har fulgt prisen på LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler i 180 dage. Laveste pris i perioden er 18,33 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20,74 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for LK Udvendig gruppetavle · pakning midterste for UG tavler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202620,74 kr
19. maj 202621,25 kr
2. maj 202620,74 kr1,74 kr (9%)
30. apr. 202619 kr1,74 kr (8%)
19. apr. 202620,74 kr3,26 kr (14%)
18. apr. 202624 kr3,26 kr (16%)
15. apr. 202620,74 kr1,97 kr (10%)
14. apr. 202618,77 kr2,16 kr (10%)
13. apr. 202620,93 kr2,16 kr (12%)
21. mar. 202618,77 kr1,23 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret