Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302127936
Pris fra 20,74 krtil 48,31 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 27,57 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,77 kr 14. apr.

Sammenlign priser på LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.74 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pakning 1 F. Ug 150 Tavler
20,74 kr
Til butik
Pakning 1 F. Ug 150 Tavler billede

Produktinformation

Passer til UG150-6, UG150-12, UG150-18 og UG150-24. Pakning til øverste/nederste udslagsblanketter for bagfrakommende kabel eller rør Pakning 1 for UG150 tavler Søgetermer: 1016010669 - AAK169D0606 - 1016010669 - 5703302127936

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302127936
Varenr.: 8014747566402
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK pakning øverste/nederste for UG gruppetavle
21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pakning 1 f. ug 150 tavler
21,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK pakning for UG150-6, UG150-12 & UG150-19
22 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Pakning for UG150-6, UG150-12 og UG150-18
23 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pakning 1 f/LK Gruppetavle UG-150
25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pakning 1 til UG150 6, 12 & 18 tavler
25,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pakning 1F. Ug 150 Tavler
26,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler
27 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler
28,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pakning til øverstre/nederste del af UG150 tavle
48,31 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Pakning til øverstre/nederste del af UG150 tavle
48,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk20,74 kr20,74 krKøb
2LavprisVVS21 kr21 krKøb
3MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
4Greenline22 kr22 krKøb
5BilligVVS DK23 kr23 krKøb
6Elvvs.dk25 kr25 krKøb
7WATTOO.DK25,75 kr25,75 krKøb
8vvsfittings.dk26,25 kr26,25 krKøb
9Proshop DK27 kr66 krKøb
10CS MEGASTORE DK28,25 kr67,25 krKøb
11EL-GROSSISTEN48,31 kr48,31 krKøb
12EL-NETSALG48,31 kr48,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler

PriceData har fulgt prisen på LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler i 181 dage. Laveste pris i perioden er 18,33 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20,74 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LK Udvendig gruppetavle · pakning øverste/nederste for UG tavler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202620,74 kr1,74 kr (9%)
26. maj 202619 kr1,74 kr (8%)
20. maj 202620,74 kr
19. maj 202621 kr
25. apr. 202620,74 kr
24. apr. 202621 kr1 kr (5%)
23. apr. 202622 kr1 kr (5%)
22. apr. 202621 kr1 kr (5%)
16. apr. 202620 kr1 kr (5%)
15. apr. 202619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret