Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid

Lauritz KnudsenTvEAN: 5703302132848
Pris fra 178 krtil 279 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 23. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Antenneudtag TV/R sløjfedåse type TD263E, Class A+, 1,5 modul, hvid
178 kr
Til butik
LK FUGA Antenneudtag TV/R sløjfedåse type TD263E, Class A+, 1,5 modul, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Antenner
Farve: 1
Artikel nr.: 508D6213
EAN: 5703302132848
Varenr.: 1988130
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 TD263E 1½ modul, hvid
178 kr
Til butik
LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 TD263E 1½ modul, hvid billede

Produktinformation

Anvendes til private enkeltanlæg for radio eller TV, og som kun forsyner en bolig, f.eks. efter afslutningspunkt i et fællesantenneanlæg. Anvendes i stikledningssystemer med max. 3 udtag pr. streng, og max. 15 meter mellem hver udtag. Sidste udtag på strengen skal være en slutdåse. Nye installationer bør udføres som stjernefordelingsanlæg. Forsynet med 2 IEC-nomerede udgange for R og TV. Har indbygget R/TV filter, er HF-tæt. Udtagene har lav dæmpning og god filtervirkning.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 508D6213
EAN: 5703302132848
Varenr.: 2765372
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Antenneudtag TV/Radio sløjfedåse hvid, TD263, 1,5 modul
179 kr
Til butik
LK FUGA ® Antenneudtag TV/Radio sløjfedåse hvid, TD263, 1,5 modul billede

Produktinformation

Fuga antenneudtag type TD263D TV/R sløjfedåse i hvid. Anvendelse: Anvendes til private enkeltanlæg for radio eller TV, og som kun forsyner en bolig, f.eks. efter afslutningspunkt i et fællesantenneanlæg. Anvendes i stikledningssystemer med maks. 3 udtag p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Antenneudtag
EAN: 5703302132848
Varenr.: 33222
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid
199 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga TD263D antenneudtag, TV og Radio sløjfedåse, 1,5 modul, hvid
199 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tv/R Sløjfedåse T2 Td263D Hv
202,86 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tv/r sløjfedåse t2 td263d hv
208,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga Antenneudtag Tv/R Sløjfe Td263D Hv
251,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK antenneudtag TV og R sløjfedåse TD263D - HV
265,91 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK antenneudtag TV og R sløjfedåse TD263D - HV
265,91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga TD263D antenneudtag, TV og Radio sløjfedåse, 1,5 modul, hvid
279 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD263D i hvid
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
2Proshop DK178 kr217 krKøb
3Elvvs.dk179 kr179 krKøb
4WATTOO.DK199 kr199 krKøb
5Greenline199 kr199 krKøb
6Billigelogvvs.dk202,86 kr202,86 krKøb
7MaintainIt208,75 kr208,75 krKøb
8vvsfittings.dk251,25 kr251,25 krKøb
9EL-GROSSISTEN265,91 kr265,91 krKøb
10EL-NETSALG265,91 kr265,91 krKøb
11BilligVVS DK279 kr279 krKøb
12LavprisVVS279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LK FUGA - Antenneudtags sljfedse til TV og FM radio (TD263E), 1 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026178 kr1 kr (1%)
5. maj 2026179 kr1 kr (1%)
1. maj 2026178 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026179 kr4 kr (2%)
24. mar. 2026175 kr4 kr (2%)
23. mar. 2026171 kr4 kr (2%)
22. mar. 2026175 kr4 kr (2%)
21. mar. 2026171 kr4 kr (2%)
24. feb. 2026175 kr4 kr (2%)
5. feb. 2026179 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret