Gå til hovedindhold

LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenTvEAN: 5703302046305
Pris fra 137 krtil 219 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid
137 kr
Til butik
LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 508N6101
EAN: 5703302046305
Varenr.: 1794149
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 antenneudtag TV og R slutdåse type TD301 1 modul, hvid
137 kr
Til butik
LK OPUS 66 antenneudtag TV og R slutdåse type TD301 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Anvendes til enkelt og fællesantenneanlæg som forsyner mere end en bolig/adresse. Anvendes hvor stikledningen ikke ønskes videreført. Ved montering af kabeldimension over 5 mm, skal 2M dåse/underlag benyttes. Forsynet med 2 IEC-nomerede udgange for R og TV. Har indbygget R/TV filter og er HF-tæt. Udtagene har lav dæmpning og god filtervirkning. Bestykket med skrue-tilgangsklemme for coaxkabel (diameter 4-8 mm med enkelt eller flertråds inderleder 0,4-1,2 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 508N6101
EAN: 5703302046305
Varenr.: 2765395
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen
138 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Antenneudtag, TV og Radio slutdåse, 1 modul, Hvid
138 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 antenneudtag til TV/FM radio slutdåse, (TD301), hvid
151 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tv/R Slutdåse Opus Td301 Hv
152,76 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tv/r slutdåse opus td301 hv
158,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Opus 66 tv og radio antennestik slutdåse, hvid
169 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 66 Antenneudtag T&R Slutdåse Hvid
188,75 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse Class A+, Hvid (TD301)
197,1 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Antenneudtag, TV og Radio slutdåse, 1 modul, Hvid
215 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 antenneudtag TV og R slutdåse, type TD301 i hvid
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK137 kr176 krKøb
2Proshop DK137 kr176 krKøb
3WATTOO.DK138 kr138 krKøb
4LavprisEl138 kr138 krKøb
5Elvvs.dk151 kr151 krKøb
6Billigelogvvs.dk152,76 kr152,76 krKøb
7MaintainIt158,75 kr158,75 krKøb
8Greenline169 kr169 krKøb
9vvsfittings.dk188,75 kr188,75 krKøb
10EL-NETSALG197,1 kr197,1 krKøb
11BilligVVS DK215 kr215 krKøb
12LavprisVVS219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen i 172 dage. Laveste pris i perioden er 130,14 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LK OPUS 66, Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD301), 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026138 kr4 kr (3%)
9. apr. 2026134 kr3 kr (2%)
28. feb. 2026131 kr9 kr (6%)
5. feb. 2026140 kr6 kr (4%)
4. feb. 2026146 kr6 kr (4%)
2. feb. 2026140 kr9,86 kr (8%)
27. jan. 2026130,14 kr13,86 kr (10%)
26. jan. 2026144 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026142 kr2,29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret