Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid

Lauritz KnudsenTvEAN: 5703302132824
Pris fra 114 krtil 177,79 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 63,79 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 25. maj

Sammenlign priser på LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid
114 kr
Til butik
LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Elartikler Datamateriel Antennemateriel Antenneudtag
EAN: 5703302132824
Varenr.: 1087004934
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga antenneudtag, TV og radio slutdåse, TD260D, 1,5 modul, hvid
114 kr
Til butik
LK Fuga antenneudtag, TV og radio slutdåse, TD260D, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

"Antenneudtaget anvendes til enkelt- og fællesantenneanlæg som forsyner mere end en bolig/adresse. Monteringen vil være beskrevet under beskrivelsen på monteringsdåsen.Tekniske specifikationerFarve: HvidModul: 1½IP-klasse: IP20Udkoblingsdæmpning: VHF...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
Farve: white
Størrelse: 1.5M
EAN: 5703302132824
Varenr.: 1087004934
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Antenneudtag TV/R slutdåse type TD260E, Class A+, 1,5 modul, hvid
114 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA antenneudtag TV og R slutdåse T2 2 stik type TD260E, hvid
114 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga TD260E antenneudtag TV og radio slutdåse 1,5 modul, hvid
119 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Antenneudtag TV/Radio slutdåse hvid, TD260, 1,5 modul
129 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tv/R Slutdåse T2 Td260E Hv
133,46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tv/r slutdåse t2 td260e hv
138,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Antenneudtag, TV og Radio slutdåse, TD260D, 1,5M, Hvid
159 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga Antenneudtag Tv/R Slut Td 260D Hv
165 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK antenneudtag TV og R slutdåse TD260D - HVID
177,79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK114 kr114 krKøb
2LavprisEl114 kr114 krKøb
3CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
4Proshop DK114 kr153 krKøb
5Greenline119 kr119 krKøb
6Elvvs.dk129 kr129 krKøb
7Billigelogvvs.dk133,46 kr133,46 krKøb
8MaintainIt138,75 kr138,75 krKøb
9BilligVVS DK159 kr159 krKøb
10vvsfittings.dk165 kr165 krKøb
11EL-NETSALG177,79 kr177,79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LK FUGA - Antenneudtags slutdse til TV og FM radio (TD260E), 1 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026114 kr5 kr (5%)
25. maj 2026109 kr5 kr (4%)
24. maj 2026114 kr5 kr (5%)
6. maj 2026109 kr5 kr (4%)
5. maj 2026114 kr5 kr (5%)
24. apr. 2026109 kr5 kr (4%)
23. apr. 2026114 kr5 kr (5%)
24. mar. 2026109 kr2 kr (2%)
23. mar. 2026111 kr2 kr (2%)
20. mar. 2026109 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret