Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158947
Pris fra 28 krtil 35 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fuga afdækning stikkontakt 1xM/J+1xEuro 1,5M hvid
28 kr
Til butik
Fuga afdækning stikkontakt 1xM/J+1xEuro 1,5M hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 540D6822
EAN: 5703302158947
Varenr.: 3412308
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid
29 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid billede

Produktinformation

Stikkontakt med et fladt udtag og et rundt udtag med jord. Stikkontakten er beregnet planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse til lette skillevægge samt på underlag og panelunderlag. Den er konstrueret med pil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302158947
Varenr.: 1017058002
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Afd Stikk M/j+1xeuro Hv
30 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid
31 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med jord + 1 x flad uden jord, 1,5 modul, hvid
31 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid
33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Afdkning til stikkontakt med jord og Europlug udtag, 1 modul, hvid
33,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga afdækning dobbelt stikkontakt 1 flad hvid
33,95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga afdækning dobbelt stikkontakt 1 flad hvid
33,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
2LavprisEl29 kr29 krKøb
3Elvvs.dk30 kr30 krKøb
4LampeGuru.dk31 kr31 krKøb
5LavprisVærktøj31 kr31 krKøb
6Greenline33 kr33 krKøb
7WATTOO.DK33,75 kr33,75 krKøb
8EL-GROSSISTEN33,95 kr33,95 krKøb
9EL-NETSALG33,95 kr33,95 krKøb
10BilligVVS DK35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LK Fuga afdækning for stikkontakt dobbelt 1x flad uden jord og 1x med jord, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202628 kr1 kr (3%)
5. maj 202629 kr1 kr (4%)
30. apr. 202628 kr1 kr (3%)
24. apr. 202629 kr2 kr (6%)
23. apr. 202631 kr2 kr (7%)
16. mar. 202629 kr1 kr (4%)
2. mar. 202628 kr1 kr (3%)
1. mar. 202629 kr1 kr (4%)
27. feb. 202628 kr1 kr (3%)
24. feb. 202629 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret