Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158381
Pris fra 25 krtil 69 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, hvid
25 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Afdækning for stikkontakt med jord og LED lampe.Komponent findes under relaterede produkter.Tekniske specifikationerFarve: HvidStørrelse: 1½ modul2 poler med jord

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302158381
Varenr.: 1017057799
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Afd Stikk M/j Led 1,5m Hv
26 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, hvid
28 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-polet + DK jord med LED 1,5 modul, hvid
28,91 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFDÆKNING FUGA STIKK MJ+LED 1,5M HV
30,99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid
31 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, hvid
38 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, hvid
61 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, hvid
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl25 kr25 krKøb
2Elvvs.dk26 kr26 krKøb
3Greenline28 kr28 krKøb
4CS MEGASTORE DK28,91 kr67,91 krKøb
5EL-GROSSISTEN30,99 kr30,99 krKøb
6Proshop DK31 kr70 krKøb
7BilligVVS DK38 kr38 krKøb
8LampeGuru.dk61 kr61 krKøb
9LavprisVVS69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LK FUGA afdækning for stikkontakt 2-pol med jord med LED lampe 1½ modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202625 kr1 kr (4%)
11. maj 202626 kr1 kr (4%)
24. apr. 202625 kr2 kr (7%)
23. apr. 202627 kr2 kr (8%)
1. apr. 202625 kr1 kr (4%)
2. mar. 202624 kr2 kr (8%)
1. mar. 202626 kr2 kr (8%)
27. feb. 202624 kr2 kr (8%)
25. feb. 202626 kr2 kr (8%)
14. feb. 202624 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret