Gå til hovedindhold

EL-Grossisten LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5703302100021
Pris fra 40 krtil 50,03 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10,03 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol med afbryder, 2-pol med jord, lysegrå
40 kr
Til butik
LK FUGA ® Tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol med afbryder, 2-pol med jord, lysegrå billede

Produktinformation

LK FUGA ® ·reservedel tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Tangenter og afdækninger
EAN: 5703302100021
Varenr.: 13432
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå
46 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord, lysegrå
47,34 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til stikkon. m. jord og 2-pol afbryder - lysegrå
50,03 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga afdækning til stikkon. m. jord og 2-pol afbryder - lysegrå
50,03 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk40 kr40 krKøb
2Proshop DK46 kr85 krKøb
3CS MEGASTORE DK47,34 kr86,34 krKøb
4EL-GROSSISTEN50,03 kr50,03 krKøb
5EL-NETSALG50,03 kr50,03 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå i 175 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for LK FUGA tangent/afdækning for stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord 1½ modul, lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202640 kr6 kr (13%)
24. maj 202646 kr6 kr (15%)
9. maj 202640 kr2 kr (5%)
8. maj 202642 kr2 kr (5%)
6. maj 202640 kr4 kr (9%)
5. maj 202644 kr4 kr (10%)
24. apr. 202640 kr4 kr (9%)
23. apr. 202644 kr4 kr (10%)
18. apr. 202640 kr2 kr (5%)
17. apr. 202642 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret