Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158992
Pris fra 67,7 krtil 79 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11,3 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,58 kr 7. maj

Sammenlign priser på LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.7 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå
67,7 kr
Til butik
LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå billede

Produktinformation

Benyttes som tilbehør eller reservedel til FUGA stikkontakt. Afdækning for FUGA kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul, koksgrå

Produktspecifikationer

EAN: 5703302158992
Varenr.: 15845100945743
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for tripel stikkontakt, koksgrå
70 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for tripel stikkontakt, koksgrå billede

Produktinformation

Afdækning til tripel stikkontakt fra LKEn afdækning er ikke kun et spørgsmål om design, men om tryghed og sammenhæng i dit hjem. Her får du en løsning, der samler din stikkontakt-flade i ét rent udtryk - ideelt til dig, der ønsker et ryddeligt og profes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: Charcoal gray
EAN: 5703302158992
Varenr.: 1017058057
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt, 2 modul, koksgrå
70 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Afd Stik M/j+2xeuro 2m Kg
73 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for tripel stikkontakt, koksgrå
74 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fuga afdækning stikkontakt 1xM/J+2xEuro 2M koksgrå
78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for tripel stikkontakt, koksgrå
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN67,7 kr67,7 krKøb
2LampeGuru.dk70 kr70 krKøb
3LavprisVærktøj70 kr70 krKøb
4Elvvs.dk73 kr73 krKøb
5Greenline74 kr74 krKøb
6CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
7BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 67,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 67,7 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LK FUGA afdækning for kombineret klasse 1 og klasse 2 stikkontakt 2 modul koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202667,7 kr
21. maj 202667 kr1 kr (2%)
12. maj 202666 kr
11. maj 202666,05 kr
9. maj 202666 kr1,42 kr (2%)
7. maj 202664,58 kr1,42 kr (2%)
6. maj 202666 kr1,42 kr (2%)
23. apr. 202664,58 kr1,42 kr (2%)
22. apr. 202666 kr1,42 kr (2%)
19. apr. 202664,58 kr1,42 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret