Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter

LifeStrawVandflaskerEAN: 7640144287061
Pris fra 359 krtil 559 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 11. maj

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22oz 650 Ml (Sort (NORDIC NOIR))
-20%359 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22oz 650 Ml (Sort (NORDIC NOIR)) billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er lavet af BPA-fri Tritan-plast med 50 % genanvendt indhold. Flasken har en avanceret 2-trins filterteknologi med et membran-mikrofilter (porer på 0,2 µm) og aktivt kulfilter, som fjerner 99,999 % bakterier og parasitter, mikropl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vandrensning
Farve: Sort (NORDIC NOIR)
EAN: 7640144287061
Varenr.: 7640144287061
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LifeStraw Go 2.0 Series, 650ml, sort
-16%375 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Series, 650ml, sort billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er din praktiske løsning på rent drikkevand. Fyld flasken fra lufthavnstoiletternes haner eller tankstationer under dine ture. Det integrerede filtersystem renser effektivt vandet for bakterier, parasitter, mikroplastik og urenheder, så d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Nordic Noir
Størrelse: 650ml
EAN: 7640144287061
Varenr.: 24495-28148-77359
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
LifeStraw Go 2.0 Series, 650ml, sort
-16%375 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Series, 650ml, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: Vandflasker
Farve: Nordic Noir
Størrelse: 650ml
EAN: 7640144287061
Varenr.: 24495-28148-77359
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 650ml (Grå)
416 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter
-12%416,95 kr
Før 472,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter
-12%416,95 kr
Før 472,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LifeStraw vandfiltrerende drikkeflaske 0,65 l - sort/transparent
539 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LifeStraw vandfiltrerende drikkeflaske 0,65 l - sort/transparent
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk359 kr359 krKøb
2Skisport.dk375 kr375 krKøb
3AktivVinter.dk375 kr375 krKøb
4Friluft DK416 kr455 krKøb
5Outmore.dk416,95 kr416,95 krKøb
6MAXiPRO416,95 kr416,95 krKøb
7Boligcenter DK539 kr539 krKøb
8Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter i 173 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Nordic Noir - Str. .65L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026359 kr16 kr (4%)
24. maj 2026375 kr16 kr (4%)
20. maj 2026359 kr16 kr (4%)
18. maj 2026375 kr37 kr (11%)
11. maj 2026338 kr41 kr (11%)
3. maj 2026379 kr46,95 kr (11%)
30. apr. 2026425,95 kr46,95 kr (12%)
21. mar. 2026379 kr4 kr (1%)
14. mar. 2026375 kr4 kr (1%)
13. mar. 2026379 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret