Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter

LifeStrawVandflaskerEAN: 7640144287177
Pris fra 319 krtil 499,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 180,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 1L (Blå)
319 kr
Til butik
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 1L (Blå) billede

Produktinformation

Go 2.0 vandflasken fra Lifestraw er den ultimative ledsager for sikrere og bedre smagende filtreret vand til både rejser og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Vandfiltre
EAN: 7640144287177
Varenr.: 236740
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, mørkeblå
-25%375 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, mørkeblå billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er din praktiske løsning på rent drikkevand. Fyld flasken fra lufthavnstoiletternes haner eller tankstationer under dine ture. Det integrerede filtersystem renser effektivt vandet for bakterier, parasitter, mikroplastik og urenheder, så d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Aegean Sea
Størrelse: 1000ml
EAN: 7640144287177
Varenr.: 24491-28144-77355
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, mørkeblå
-25%375 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter
-9%477,95 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter
-9%477,95 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lifestraw GO 2.0 Water Aegean Sea
499 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw Go 2.0 Water Bottle 1000 ml.
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluft DK319 kr358 krKøb
2Skisport.dk375 kr375 krKøb
3AktivVinter.dk375 kr375 krKøb
4Outmore.dk477,95 kr477,95 krKøb
5MAXiPRO477,95 kr477,95 krKøb
6Outdoor i Centrum499 kr499 krKøb
7Pro Outdoor499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 386 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Aegean Sea - Str. .1L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026319 kr44 kr (12%)
8. maj 2026363 kr1 kr (0%)
7. maj 2026362 kr1 kr (0%)
6. maj 2026361 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026360 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026359 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026358 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026357 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026356 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026355 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret