Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter

LifeStrawVandflaskerEAN: 7640144287078
Pris fra 299 krtil 430,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 131,95 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 650ml (Blå)
299 kr
Til butik
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 650ml (Blå) billede

Produktinformation

Go 2.0 vandflasken fra Lifestraw er den ultimative ledsager for sikrere og bedre smagende filtreret vand til både rejser og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Vandfiltre
EAN: 7640144287078
Varenr.: 236718
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22oz 650 Ml (Blå (ICELANDIC BLUE))
-20%359 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22oz 650 Ml (Blå (ICELANDIC BLUE)) billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er lavet af BPA-fri Tritan-plast med 50 % genanvendt indhold. Flasken har en avanceret 2-trins filterteknologi med et membran-mikrofilter (porer på 0,2 µm) og aktivt kulfilter, som fjerner 99,999 % bakterier og parasitter, mikropl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vandrensning
Farve: Blå (ICELANDIC BLUE)
EAN: 7640144287078
Varenr.: 7640144287078
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LifeStraw Go 2.0 Series, 650ml, lyseblå
-1%367 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Series, 650ml, lyseblå billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er din praktiske løsning på rent drikkevand. Fyld flasken fra lufthavnstoiletternes haner eller tankstationer under dine ture. Det integrerede filtersystem renser effektivt vandet for bakterier, parasitter, mikroplastik og urenheder, så d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Icelandic Blue
Størrelse: 650ml
EAN: 7640144287078
Varenr.: 24493-28146-77357
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
LifeStraw Go 2.0 Series, 650ml, lyseblå
-1%367 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter
-9%430,95 kr
Før 472,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter
-9%430,95 kr
Før 472,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluft DK299 kr338 krKøb
2Friluftsland.dk359 kr359 krKøb
3Skisport.dk367 kr367 krKøb
4AktivVinter.dk367 kr367 krKøb
5Outmore.dk430,95 kr430,95 krKøb
6MAXiPRO430,95 kr430,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter i 185 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Icelandic Blue - Str. .65L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026299 kr36 kr (11%)
8. maj 2026335 kr1 kr (0%)
7. maj 2026334 kr1 kr (0%)
6. maj 2026333 kr1 kr (0%)
3. maj 2026332 kr1 kr (0%)
2. maj 2026331 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026330 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026329 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026328 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026327 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret