Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter

LifeStrawVandflaskerEAN: 7640144287245
Pris fra 542 krtil 689 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 488 kr 24. apr.

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 542 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water Filter Bottle 700ml, Mørkeblå
-17%542 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water Filter Bottle 700ml, Mørkeblå billede

Produktinformation

LifeStraw Go Series er en pålidelig løsning til sikrere og bedre smagende vand, både på rejser og i hverdagen. Den rustfri stålflaske, som er fri for BPA, filtrerer effektivt urenheder, så den kan fyldes op fra forskellige vandkilder som lufthavnsbadevære...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Aegean Sea
Størrelse: 700ml
EAN: 7640144287245
Varenr.: 29103-32636-87280
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water Filter Bottle 700ml, Mørkeblå
-17%542 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
LifeStraw Go 2.0 Termoflaske
549 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 700ml i Rustfrit stål (Navy)
599 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw Go Stainless Steel 700 ml - Aegean Sea
599,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LifeStraw vandflaske med vandfilter 0,7 l - blå, rustfrit stål
669 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter
682,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter
682,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LifeStraw vandflaske med vandfilter 0,7 l - blå, rustfrit stål
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk542 kr542 krKøb
2AktivVinter.dk542 kr542 krKøb
3Handelshuset Aulum549 kr549 krKøb
4Friluft DK599 kr599 krKøb
5Pro Outdoor599,95 kr599,95 krKøb
6Boligcenter DK669 kr669 krKøb
7Outmore.dk682,95 kr682,95 krKøb
8MAXiPRO682,95 kr682,95 krKøb
9Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter i 133 dage. Laveste pris i perioden er 488 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 525 kr.

Den nuværende pris på 542 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F - Aegean Sea - Str. .7L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026542 kr54 kr (11%)
24. apr. 2026488 kr11 kr (2%)
17. apr. 2026499 kr43 kr (8%)
13. apr. 2026542 kr43 kr (9%)
9. apr. 2026499 kr43 kr (8%)
31. mar. 2026542 kr43 kr (9%)
27. mar. 2026499 kr43 kr (8%)
20. mar. 2026542 kr43 kr (9%)
17. mar. 2026499 kr50 kr (9%)
15. mar. 2026549 kr50 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret