Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter

LifeStrawVandflaskerEAN: 7640144287191
Pris fra 356 krtil 525 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 356 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 1L (Grøn)
356 kr
Til butik
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 1L (Grøn) billede

Produktinformation

Go 2.0 vandflasken fra Lifestraw er den ultimative ledsager for sikrere og bedre smagende filtreret vand til både rejser og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Vandfiltre
EAN: 7640144287191
Varenr.: 236743
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, grøn
-16%417 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, grøn billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er din praktiske løsning på rent drikkevand. Fyld flasken fra lufthavnstoiletternes haner eller tankstationer under dine ture. Det integrerede filtersystem renser effektivt vandet for bakterier, parasitter, mikroplastik og urenheder, så d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Terrace Green
Størrelse: 1000ml
EAN: 7640144287191
Varenr.: 24867-28520-78931
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, grøn
-16%417 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw Go 1 liter, Terrace Green
499,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter
525 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter
525 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluft DK356 kr395 krKøb
2Skisport.dk417 kr417 krKøb
3AktivVinter.dk417 kr417 krKøb
4Pro Outdoor499,95 kr499,95 krKøb
5Outmore.dk525 kr525 krKøb
6MAXiPRO525 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 356 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 467,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 356 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Terrace Green - Str. .1L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026356 kr61 kr (15%)
20. maj 2026417 kr45 kr (12%)
17. maj 2026372 kr6 kr (2%)
6. maj 2026366 kr18 kr (5%)
22. apr. 2026384 kr19 kr (5%)
27. mar. 2026403 kr24 kr (6%)
26. mar. 2026379 kr5 kr (1%)
25. mar. 2026374 kr5 kr (1%)
24. mar. 2026369 kr50 kr (12%)
16. mar. 2026419 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret