Gå til hovedindhold

Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

Pris fra 263 krtil 428 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 262 kr 30. maj

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Fan 1-pack Sort 120 mm
263 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Fan 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD - Indsats med blæser - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 12RSLLCD1W1B
EAN: 4718466016799
Varenr.: 1002569065
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA
322 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 31 dBa, lufttryk max 51.45 CFM, max statisk luftryk 2.1 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 1900 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: G99.12RSLLCD1W1B.00
EAN: 4718466016799
Varenr.: 3310662
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 Reverse Blade - 12 cm, sort
-11%389 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetsblæser Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 Reverse Blade - 12 cm, sort billede

Produktinformation

Fordele ved kabinetsblæser med ARGB og LCDLian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 Reverse Blade er en 12 cm kabinetsblæser til dig, der vil kombinere effektiv køling med stilrent build. Den indbyggede LCD-skærm i midten gør det muligt at vise systeminfo som temperaturer, mens de flerfarvede ARGB-effekter giver et lækkert lys i kabinettet. Reverse Blade-designet er oplagt, når du ønsker et ensartet look i push/pull-opsætninger.Ydelse og kontrol til gaming-pc og workstationBlæseren bruger Fluid Dynamic Bearing for stabil drift og lang levetid. Med PWM-styring får du præcis kontrol fra 350 til 1.900 RPM, så du kan balancere luftflow og støjniveau efter behov. Den leveres i sort og passer som standard i de fleste kabinetter.Type: KabinetsblæserDiameter: 12 cmHastighed: 350–1.900 RPMMaks. luftflow: 51,45 cfmMaks. statisk tryk: 2,1 mmH2OLeje: Fluid Dynamic Bearing (FDB)Støjniveau ved høj hastighed: 31 dBPWM: JaLED-belysning: ARGB, flerfarvetLCD-skærm: JaTilslutning: 4-pinAntal blæsere: 1Mål (B × D × H): 120 × 124,5 × 2,8 cmSpænding: 5–12 V (nominel 40 V angivet)Effektforbrug: 2,64 WPlacering: Computer-kabinetMateriale: Polybutylenterephthalat (PBT)Pakketype: Boks...

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.34g
EAN: 4718466016799
Varenr.: 1925181
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 Reverse Blade - 12 cm, sort
-11%409 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse, Sort - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
428 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK263 kr263 krKøb
2Proshop DK322 kr361 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Vivas DK409 kr488 krKøb
5Geekd428 kr428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 262 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 263 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026263 kr1 kr (0%)
30. maj 2026262 kr1 kr (0%)
28. maj 2026263 kr1 kr (0%)
23. maj 2026262 kr45 kr (15%)
20. maj 2026307 kr27 kr (8%)
14. maj 2026334 kr1 kr (0%)
9. maj 2026335 kr2 kr (1%)
8. maj 2026333 kr1 kr (0%)
7. maj 2026334 kr1 kr (0%)
3. maj 2026333 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret