Gå til hovedindhold

Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

Pris fra 918,1 krtil 1.055 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 136,9 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 840,38 kr 18. maj

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 918.1 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)
918,1 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: 12RSLLCD1W3B
EAN: 4718466016836
Varenr.: 21898224
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA
950 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 31 dBa, lufttryk max 51.45 CFM, max statisk luftryk 2.1 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 1900 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: L-WIRELESS CONTROLLER, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: G99.12RSLLCD1W3B.00
EAN: 4718466016836
Varenr.: 3310665
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse, 3 pak, Sort - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
989 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse, 3 pak, Sort - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev næste niveau af køling og æstetik med Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse, 3-pack, Black. Denne pakke med tre 120 mm blæsere er designet til at give din PC det bedste inden for ydeevne og stil. Det trådløse design gør installationen nem og kabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4718466016836
Varenr.: 49690219839824
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 120 mm - Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 Reverse Blade, sort (3-pak)
-14%1.009 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 120 mm - Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 Reverse Blade, sort (3-pak)
-14%1.029 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Fan 3-pack Sort 120 mm
1.055 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK918,1 kr957,1 krKøb
2Proshop DK950 kr989 krKøb
3Geekd989 kr989 krKøb
4Boligcenter DK1.009 kr1.009 krKøb
5Vivas DK1.029 kr1.108 krKøb
6CompuMail DK1.055 kr1.055 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA i 166 dage. Laveste pris i perioden er 840,38 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 950 kr.

Den nuværende pris på 918,1 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse (3-pack) Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026918,1 kr
31. maj 2026917,35 kr
30. maj 2026916,5 kr
28. maj 2026917,44 kr2,15 kr (0%)
25. maj 2026915,29 kr
24. maj 2026915,09 kr1,88 kr (0%)
23. maj 2026913,21 kr3,39 kr (0%)
22. maj 2026916,6 kr
21. maj 2026915,66 kr75,28 kr (9%)
18. maj 2026840,38 kr36,68 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret