Gå til hovedindhold

LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

LGComputerskærmeEAN: 8806096492499
Pris fra 6.132 krtil 7.919 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.787 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.587 kr 8. maj

Sammenlign priser på LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6132 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 34GX900A-B 34" OLED 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz
6.132 kr
Til butik
LG 34GX900A-B 34" OLED 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34" (33.9" til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 34GX900A-B.AEU
EAN: 8806096492499
Varenr.: 1003550959
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
6.188 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LG UltraGear 34GX900A - 3440x1440 (UWQHD) - 240Hz - OLED
6.188 kr
Til butik
34" LG UltraGear 34GX900A - 3440x1440 (UWQHD) - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

LG UltraGear 34GX900A-B OLED-monitor er skabt til fordybende gaming og multimedie, hvor en kurvet skærm med dyb kontrast kombineres med hurtige, responsive bevægelser for engagerende spil og jævn visning. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible; VESA Adaptive-Sync; HDR10; DisplayHDR 400 True Black; USB 3.0/USB-C hub; Crosshair Display; Dynamic Action Sync; Color Weakness Mode; Smart Energy Saving Det kurvede 21:9-format og HDR-kompatibel kontrast hjælper med at gøre spil og indhold levende, mens fleksible ergonomiske justeringer giver komfort ved lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34GX900A-B
EAN: 8806096492499
Varenr.: 3429021
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LG 34" UltraGear curved gamingskærm 34GX900A
6.189 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 34GX900A-B 34 OLED 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz
7.289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming LG 34" OLED, 3440×1440, 240 Hz, buet (34GX900A-B)
-21%7.899 kr
Før 9.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming LG 34" OLED, 3440×1440, 240 Hz, buet (34GX900A-B)
-21%7.919 kr
Før 10.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.132 kr6.132 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.188 kr6.188 krKøb
3Proshop DK6.188 kr6.188 krKøb
4Komplett DK6.189 kr6.189 krKøb
5Ultrashop7.289 kr7.289 krKøb
6Boligcenter DK7.899 kr7.899 krKøb
7Vivas DK7.919 kr9.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.587 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 8.687 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.940 kr.

Den nuværende pris på 6.132 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LG UltraGear 34GX900A-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (33.9 til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20266.132 kr33 kr (1%)
24. maj 20266.165 kr1 kr (0%)
23. maj 20266.166 kr34 kr (1%)
21. maj 20266.200 kr335 kr (6%)
13. maj 20265.865 kr116 kr (2%)
12. maj 20265.981 kr116 kr (2%)
9. maj 20265.865 kr278 kr (5%)
8. maj 20265.587 kr115 kr (2%)
30. apr. 20265.702 kr117 kr (2%)
24. apr. 20265.819 kr120 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret