Gå til hovedindhold

LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

LGComputerskærmeEAN: 8806096384336
Pris fra 3.619 krtil 7.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.400 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.999 kr 11. apr.

Sammenlign priser på LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3619 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 27G850A-B 27" Nano IPS Black 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz
3.619 kr
Til butik
LG UltraGear 27G850A-B 27" Nano IPS Black 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27" - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27G850A-B.AEU
EAN: 8806096384336
Varenr.: 1003081494
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG UltraGear 27G850A-B - 3840x2160 (4K) - 240Hz - IPS Black
3.743 kr
Til butik
27" LG UltraGear 27G850A-B - 3840x2160 (4K) - 240Hz - IPS Black billede

Produktinformation

LG UltraGear 27G850A-B monitor leverer professionel gaming-performance med Nano IPS Black-klarhed og hurtig responstid til konkurrencedygtigt gameplay og fordybelse. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: Nano IPS Black Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible; DisplayHDR 600; 1 ms responstid; USB 3.2 Gen 1 hub; Højde/pivot/tilt ergonomisk stand Avanceret HDR, adaptive-sync og ergonomiske justeringer sikrer komfort under lange sessioner og giver glatte, farvenøjagtige billeder til både hurtige spil og detaljeret kreativt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27G850A-B.AEU
EAN: 8806096384336
Varenr.: 3375859
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort
3.773 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraGear 27G850A-B 27 Nano IPS Black 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz
4.619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" LG UltraGear 4K 240 Hz Nano IPS - sort
6.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" LG UltraGear 4K 240 Hz Nano IPS - sort
7.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.619 kr3.619 krKøb
2Proshop DK3.743 kr3.743 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.773 kr3.773 krKøb
4Ultrashop4.619 kr4.619 krKøb
5Boligcenter DK6.999 kr6.999 krKøb
6Vivas DK7.019 kr8.218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.999 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 3.795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.521 kr.

Den nuværende pris på 3.619 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LG UltraGear 27G850A-B - LED-skærm - gaming - 27 - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - Nano IPS Black - 450 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.619 kr18 kr (0%)
25. maj 20263.637 kr59 kr (2%)
23. maj 20263.696 kr49 kr (1%)
22. maj 20263.745 kr44 kr (1%)
20. maj 20263.701 kr94 kr (2%)
7. maj 20263.795 kr24 kr (1%)
6. maj 20263.771 kr24 kr (1%)
5. maj 20263.795 kr1 kr (0%)
3. maj 20263.794 kr23 kr (1%)
2. maj 20263.771 kr75 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret