Gå til hovedindhold

LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096602126
Pris fra 4.075 krtil 5.117 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.042 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4075 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 43UL5Q-E 43" Digital skiltning 3840 x 2160
4.075 kr
Til butik
LG 43UL5Q-E 43" Digital skiltning 3840 x 2160 billede

Produktinformation

LG 43UL5Q-E - 43" Diagonal klasse UL5Q-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning med Integrated Pro:Idiom - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 43UL5Q-E
EAN: 8806096602126
Varenr.: 1003663535
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 43UL5Q-E Signage Display
4.432 kr
Til butik
LG 43UL5Q-E Signage Display billede

Produktinformation

Signage-skærm LG 43UL5Q-E leverer 43" 4K Ultra HD LED-billeder med 500 cd/m² lysstyrke, Wi‑Fi, webOS 6.1 og konstrueret til 24/7-drift. UL5Q-E-serien er designet til digital signage og kombinerer UHD-billedkvalitet, brede betragtningsvinkler og en intuitiv LG webOS smart signage-platform til problemfri multitasking og praktisk kontrol. Et ensartet rammedesign og mulighed for op-/ned-tilt hjælper skærmen med at passe pænt ind i forskellige installationer, samtidig med at indholdet er behageligt at se. 43" (109.2 cm) LED digital fladskærm 4K Ultra HD-opløsning med bred betragtningsvinkel 500-nit lysstyrke til levende indhold LG webOS 6.1 smart signage-platform med intuitiv GUI Indbygget lysstyrkesensor monteret på fronten til automatisk justering Mulighed for op-/ned-tilt til fleksibel monteringshøjde Panelteknologi konstrueret til 24/7-drift Webbaseret fjernovervågning og -styring fra mobiltelefon og PC Klar, tilpasningsdygtig signage-ydeevne med værktøjer, der understøtter stabil drift og lettere daglig administration.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 43UL5Q-E
EAN: 8806096602126
Varenr.: 3474581
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7
5.117 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.075 kr4.075 krKøb
2Proshop DK4.432 kr4.432 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.117 kr5.316 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7

PriceData har fulgt prisen på LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7 i 135 dage. Laveste pris i perioden er 4.075 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 5.702 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.518 kr.

Den nuværende pris på 4.075 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for LG 43UL5Q-E, Digital fladpaneldisplay, 109,2 cm (43), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi, 24/7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20264.075 kr7 kr (0%)
24. maj 20264.082 kr2 kr (0%)
23. maj 20264.080 kr257 kr (6%)
22. maj 20264.337 kr64 kr (1%)
20. maj 20264.273 kr1 kr (0%)
17. maj 20264.274 kr2 kr (0%)
13. maj 20264.272 kr61 kr (1%)
9. maj 20264.333 kr3 kr (0%)
8. maj 20264.330 kr2 kr (0%)
29. apr. 20264.328 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret