Gå til hovedindhold

LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage

LGComputer – tilbehørEAN: 8806084837080
Pris fra 4.579 krtil 11.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.840 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.135 kr 8. apr.

Sammenlign priser på LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4579 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" Digital skiltning 1920 x 540
4.579 kr
Til butik
LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" Digital skiltning 1920 x 540 billede

Produktinformation

LG Ultra Stretch 37BH7N-H - 37" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - webOS - 1080p 1920 x 540 - Edge LED - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 37BH7N-H
EAN: 8806084837080
Varenr.: 1001662246
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 37bh7n 24/7 37 tommer Ips 700cd/m² 1920 × 540pixels
7.624 kr
Til butik
Lg 37bh7n 24/7 37 tommer Ips 700cd/m² 1920 × 540pixels billede

Produktinformation

37" 32:9-display med 1920x540, bredformat til hylde- og topbannerreklamer 700 cd/m2 lysstyrke, automatisk styring holder indholdet synligt i lyse omgivelser IPS-panel med 178° betragtningsvinkler, ensartede farver på lange stræk webOS 6.0 og 16 GB lagerplads gør afspilning enklere, Ethernet og WiFi-klar 24/7-klassificeret med 50 000 t levetid, VESA-beslag og smalle rammer til videovægge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Digital skiltning
Artikel nr.: 37BH7N-H
EAN: 8806084837080
Varenr.: 5020003141
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage
9.082 kr
Til butik
LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD-fladskærm til digital signage leverer en karakteristisk 37" 32:9 IPS-skærm med 1920 x 540 opløsning, webOS 6.0-platform og 24/7-drift. LG Ultra Stretch 37BH7N-H er bygget til kommerciel digital signage og kombinerer Edge LED-bagbelysning, 700 cd/m² lysstyrke og fleksible tilslutninger via HDMI, DisplayPort, LAN og Wi‑Fi for nem integration i detail, hospitality eller virksomhedsmiljøer. Full HD-format (1080p) med 1920 x 540 opløsning 32:9 ultrabredt billedformat til engagerende, strakt indhold IPS-panel med 178°/178° betragtningsvinkler 2x HDMI-porte plus DisplayPort-indgang og HDMI-udgang SuperSign-kompatibilitet, LG ConnectedCare, FailOver og SNMP-understøttelse Indbygget 16 GB lager og USB-medieafspilning Designet til kontinuerlig brug hjælper den med at holde budskaber klare, synlige og pålideligt vist hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 37BH7N-H
EAN: 8806084837080
Varenr.: 3247736
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til digital skiltning LG 37BH7N-H 37" Full HD 700 cd/m² Wi‑Fi (32:9)
-1%11.399 kr
Før 11.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til digital skiltning LG 37BH7N-H 37" Full HD 700 cd/m² Wi‑Fi (32:9)
-1%11.419 kr
Før 11.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.579 kr4.579 krKøb
2Dustin DK7.624 kr7.710,25 krKøb
3Proshop DK9.082 kr9.082 krKøb
4Boligcenter DK11.399 kr11.399 krKøb
5Vivas DK11.419 kr12.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage i 186 dage. Laveste pris i perioden er 4.135 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 7.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.236 kr.

Den nuværende pris på 4.579 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for LG Ultra Stretch 37BH7N-H 37" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20264.579 kr9 kr (0%)
22. maj 20264.588 kr68 kr (2%)
20. maj 20264.520 kr2 kr (0%)
17. maj 20264.522 kr2 kr (0%)
13. maj 20264.520 kr64 kr (1%)
9. maj 20264.584 kr2 kr (0%)
8. maj 20264.582 kr2.667 kr (37%)
7. maj 20267.249 kr2.450 kr (51%)
6. maj 20264.799 kr98 kr (2%)
28. apr. 20264.897 kr101 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret