Gå til hovedindhold

Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806095363905
Pris fra 21.899 krtil 22.863 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 964 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.628 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21899 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung VH55C-E 55" Digital skiltning 1920 x 1080
21.899 kr
Til butik
Samsung VH55C-E 55" Digital skiltning 1920 x 1080 billede

Produktinformation

Samsung VH55C-E - 55" Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH55VHCEBGBXEN
EAN: 8806095363905
Varenr.: 1002200990
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Vh55c-e 24/7 55 tommer Ips 700cd/m² 1920 × 1080pixels
21.899 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort
22.098 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage
22.863 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK21.899 kr21.899 krKøb
2Dustin DK21.899 kr22.397,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK22.098 kr22.297 krKøb
4Proshop DK22.863 kr22.863 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 14.423 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 21.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17.110 kr.

Den nuværende pris på 21.899 kr er 28% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Samsung VH55C-E - 55 Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202621.899 kr25 kr (0%)
24. maj 202621.874 kr22 kr (0%)
23. maj 202621.852 kr103 kr (0%)
22. maj 202621.749 kr35 kr (0%)
21. maj 202621.714 kr90 kr (0%)
20. maj 202621.624 kr249 kr (1%)
19. maj 202621.375 kr126 kr (1%)
15. maj 202621.249 kr87 kr (0%)
10. maj 202621.162 kr5.289 kr (33%)
9. maj 202615.873 kr5.289 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret