Gå til hovedindhold

Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097646969
Pris fra 3.873 krtil 4.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 876 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.570 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3873 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung QBC-T Series QB13C-T 13" 1080p
3.873 kr
Til butik
Samsung QBC-T Series QB13C-T 13" 1080p billede

Produktinformation

Samsung QB13C-T - 13" Diagonal klasse QBC-T Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 1080p 1920 x 1080 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH13QBCTBGBXEN
EAN: 8806097646969
Varenr.: 1003487205
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication
4.186 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Qb13c-t Small Touch Signage 16/7 13 tommer Ads 500cd/m² 1920 × 1080pixels
4.749 kr
Til butik
Samsung Qb13c-t Small Touch Signage 16/7 13 tommer Ads 500cd/m² 1920 × 1080pixels billede

Produktinformation

13" FHD-panel med 500 cd/m² lysstyrke, holder indholdet klart i detailmiljøer 10-punkts kapacitiv touch giver jævn flerbrugerinteraktion Tizen 7 med 8 GB intern hukommelse samt Wi-Fi, HDMI og USB gør opdateringer nemme Slank 22 mm dybde og VESA 100 x 100 mm beslag passer til trange butiksdiske Vurderet til 16/7-drift, velegnet til langvarig brug i detailmiljøer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Digital skiltning
Artikel nr.: LH13QBCTBGBXEN
EAN: 8806097646969
Varenr.: 5020071111

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.873 kr3.873 krKøb
2Proshop DK4.186 kr4.186 krKøb
3Dustin DK4.749 kr5.247,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication

PriceData har fulgt prisen på Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.570 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 4.530 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.227 kr.

Den nuværende pris på 3.873 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Samsung QB13C-T QBC-T Series - 13" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage / interactive communication de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.873 kr313 kr (7%)
2. jun. 20264.186 kr18 kr (0%)
30. maj 20264.204 kr12 kr (0%)
29. maj 20264.192 kr208 kr (5%)
28. maj 20263.984 kr215 kr (5%)
27. maj 20264.199 kr257 kr (7%)
22. maj 20263.942 kr16 kr (0%)
21. maj 20263.958 kr13 kr (0%)
20. maj 20263.971 kr558 kr (12%)
18. maj 20264.529 kr169 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret