Gå til hovedindhold

Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806094991741
Pris fra 3.962 krtil 7.498 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 3.536 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.653 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3962 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung QBC Series QB43C 43" 4K UHD (2160p)
3.962 kr
Til butik
Samsung QBC Series QB43C 43" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Samsung QB43C - 43" Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH43QBCEBGCXEN
EAN: 8806094991741
Varenr.: 1001388526
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
4.099 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QB43C - QBC Series - 43" LED-backlit LCD display - 16/7 - 4K - 350 Nits - Digital Signage
4.301 kr
Til butik
Samsung QB43C - QBC Series - 43" LED-backlit LCD display - 16/7 - 4K - 350 Nits - Digital Signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer et 55" 4K UHD LED-bagbelyst LCD-panel med 350 cd/m² lysstyrke, 16/7-drift og Tizen OS smartplatform til professionel skiltning. Samsung QB55C - QBC Series kombinerer et ultraslankt design med Dynamic Crystal Color og Crystal 4K-behandling for at opskalere indhold til UHD-klarhed, mens et centreret VESA-beslag understøtter fleksibel montering i landskab eller portræt. 3840 x 2160 opløsning (4K UHD) med 60 Hz opdateringsfrekvens Dynamic Crystal Color med 72% NTSC-farverum og Mega Dynamic Contrast Ratio VA-panel med 4000:1 kontrast, 178° betragtningsvinkler og 8 ms responstid Tilslutning: Wi‑Fi, LAN, Bluetooth samt 3x HDMI, DVI-D og 2x USB Indbygget 8 GB lagerplads og understøttelse af USB-medieafspiller Bygget til kommercielle miljøer leverer den klare, ensartede billeder og enkel opsætning til daglig digital signage.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH43QBCEBGCXEN
EAN: 8806094991741
Varenr.: 3209129
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til digital skiltning Samsung QB43C 43" 4K UHD (Wi‑Fi)
-2%4.899 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til digital skiltning Samsung QB43C 43" 4K UHD (Wi‑Fi)
-2%4.919 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung QBC Series QB43C 43 4K UHD (2160p)
4.939 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Qb43c 16/7 43 tommer Va 350cd/m² 3840 × 2160pixels
4.999 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung 43" - LH43QBCEBGCXEN Samsung
-1%6.499 kr
Før 6.569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung QB43C 43 Digital skiltning 3840 x 2160 Skærm - GEEKD.dk
7.498 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.962 kr3.962 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.099 kr4.099 krKøb
3Proshop DK4.301 kr4.301 krKøb
4Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
5Vivas DK4.919 kr5.158 krKøb
6Ultrashop4.939 kr4.939 krKøb
7Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb
8Teknikproffset DK6.499 kr6.578 krKøb
9Geekd7.498 kr7.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.364 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.808 kr.

Den nuværende pris på 3.962 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Samsung QB43C - 43 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.962 kr5 kr (0%)
30. maj 20263.957 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.958 kr9 kr (0%)
24. maj 20263.949 kr6 kr (0%)
23. maj 20263.943 kr121 kr (3%)
17. maj 20263.822 kr2 kr (0%)
29. apr. 20263.820 kr2 kr (0%)
10. apr. 20263.822 kr113 kr (3%)
18. mar. 20263.709 kr56 kr (1%)
14. mar. 20263.765 kr112 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret