Gå til hovedindhold

LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096497524
Pris fra 3.927 krtil 4.247 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.804 kr 8. apr.

Sammenlign priser på LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3927 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UL3Q Series 43UL3Q-E 43" 4K UHD (2160p)
3.927 kr
Til butik
LG UL3Q Series 43UL3Q-E 43" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

LG 43UL3Q-E - 43" Diagonal klasse UL3Q Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning med Integrated Pro:Idiom - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 43UL3Q-E.AEUQ
EAN: 8806096497524
Varenr.: 1003817580
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG 43UL3Q-E 43" 4K Ultra HD digital signage - LED, Wi‑Fi, 350 cd/m², sort (WebOS, 16/7)
4.199 kr
Til butik
LG 43UL3Q-E 43" 4K Ultra HD digital signage - LED, Wi‑Fi, 350 cd/m², sort (WebOS, 16/7) billede

Produktinformation

Skærm til digital skiltning i skarp 4KLG 43UL3Q-E leverer 4K Ultra HD billedkvalitet på 43" med ensartet lysstyrke på 350 cd/m² - ideelt til butikker, receptioner, mødelokaler og andre indendørs miljøer. Med WebOS 6.1 indbygget kan du afspille indhold, styre apps og bruge webbrowseren uden ekstern afspiller. Skærmen kan monteres vandret eller lodret og har en slank, sort ramme, der præsenterer dit budskab rent og professionelt.Driftsklar til erhvervSkærmen er udviklet til kommerciel brug med 16/7-drift, bred betragtningsvinkel (178°/178°) og hurtig responstid på 8 ms. Tre HDMI-indgange, LAN, RS‑232C og USB gør det let at tilslutte kilder og styre installationen. Indbyggede højttalere på 2 × 10 W giver lyd til video og præsentationer, mens Wi‑Fi og Ethernet giver fleksibel netværksforbindelse.Skærmstørrelse: 109,2 cm (43")Opløsning: 3.840 × 2.160 (4K)Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: LED, ADS, 60 HzKontrast (typisk/dynamisk): 1.200:1 / 1.000.000:1Betragtningsvinkel: 178° hor./178° vert.Responstid: 8 msDriftstid: 16/7Højttalere: 2 × 10 WTilslutninger: 3 × HDMI (2.2/1.4), USB, LAN (RJ‑45), RS‑232C, PC-lyd udTrådløst netværk: Wi‑FiMontering: VESA 200 × 200 mmMål (B × H × D): 96,5 × 55,5 × 5,91 cmVægt: 7,6 kgStrømforbrug: 83 W (typisk), 134 W (maks.), 0,5 W (standby)Driftstemp./fugt: 0–40 °C, 10–80 % RH...

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: TV
Vægt: 15.52g
EAN: 8806096497524
Varenr.: 2116049
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG 43UL3Q-E 43" 4K Ultra HD digital signage - LED, Wi‑Fi, 350 cd/m², sort (WebOS, 16/7)
4.219 kr
Til butik
LG 43UL3Q-E 43" 4K Ultra HD digital signage - LED, Wi‑Fi, 350 cd/m², sort (WebOS, 16/7) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: TV
Vægt: 15.52g
EAN: 8806096497524
Varenr.: 2116049
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
4.247 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.927 kr3.927 krKøb
2Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
3Vivas DK4.219 kr5.418 krKøb
4Proshop DK4.247 kr4.247 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 156 dage. Laveste pris i perioden er 3.804 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 5.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.007 kr.

Den nuværende pris på 3.927 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for LG 43UL3Q-E UL3Q Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.927 kr87 kr (2%)
25. maj 20263.840 kr8 kr (0%)
24. maj 20263.832 kr4 kr (0%)
23. maj 20263.828 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.823 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.835 kr1 kr (0%)
17. maj 20263.834 kr2 kr (0%)
16. maj 20263.832 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.833 kr6 kr (0%)
14. maj 20263.827 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret