Gå til hovedindhold

LG Electronics LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort

LG ElectronicsComputerskærmeEAN: 8806091585899
Pris fra 1.289 krtil 1.539 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.155 kr 1. maj

Sammenlign priser på LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1289 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 27TQ615S-PZ 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI
1.289 kr
Til butik
LG 27TQ615S-PZ 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI billede

Produktinformation

LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27TQ615S-PZ.AEU
EAN: 8806091585899
Varenr.: 1000784042
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG 27TQ615S - 1920x1080 (FHD) - IPS - Smart Monitor
1.297 kr
Til butik
27" LG 27TQ615S - 1920x1080 (FHD) - IPS - Smart Monitor billede

Produktinformation

LG 27TQ615S-PZ monitor leverer smart multimediefunktionalitet, indbygget tuner og højttalere samt klare IPS-billeder til daglig underholdning og produktivitet. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, USB 2.0 Særlige funktioner: Smart TV-platform (WebOS); Indbygget DVB-tuner; Stereo højttalere 2x5W; Screen Share og AirPlay-support Alsidig tilslutning og indbygget tuner gør streaming og multitasking enklere, mens præcis farvegengivelse og lav refleksion understøtter behagelig langtidsbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27TQ615S-PZ.AEU
EAN: 8806091585899
Varenr.: 3290123
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort
1.391 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm med TV-tuner 27" - LG 27TQ615S-PZ Full HD IPS, Smart TV, sort
-20%1.439 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm med TV-tuner 27" - LG 27TQ615S-PZ Full HD IPS, Smart TV, sort
-20%1.459 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 27TQ615S-PZ 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI
1.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.289 kr1.289 krKøb
2Proshop DK1.297 kr1.297 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.391 kr1.391 krKøb
4Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
5Vivas DK1.459 kr1.528 krKøb
6Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.155 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.347 kr.

Den nuværende pris på 1.289 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.289 kr40 kr (3%)
30. maj 20261.249 kr116 kr (8%)
29. maj 20261.365 kr68 kr (5%)
28. maj 20261.297 kr16 kr (1%)
27. maj 20261.281 kr33 kr (3%)
26. maj 20261.248 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.249 kr24 kr (2%)
22. maj 20261.225 kr40 kr (3%)
21. maj 20261.265 kr3 kr (0%)
19. maj 20261.262 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret