Gå til hovedindhold

LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096097748
Pris fra 1.219 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 819 kr 17. mar.

Sammenlign priser på LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1219 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 24BA450-B 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
1.219 kr
Til butik
LG 24BA450-B 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LG 24BA450-B 24" Full HD Monitor Oplev en imponerende visuel oplevelse med LG 24BA450-B, en 24-tommers skærm med en skarp opløsning på 1920 x 1080 Full HD. Denne stilfulde monitor er designet til både arbejde og underholdning, og tilbyder en opdateringsfr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 8806096097748
Varenr.: 94238
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" LG 24BA450-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
-1%1.243 kr
Før 1.255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
24" LG 24BA450-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

LG 24BA450-B monitor leverer alsidig produktivitet med præcise farver på et IPS-panel og et ergonomisk stativ, der er velegnet til længerevarende kontor- og kreativ brug. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz (DisplayPort/HDMI), 75Hz (VGA) Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI; VGA; DisplayPort Særlige funktioner: 99% sRGB; Højde/pivot/tilt-justeringer; Flicker Safe; Reader Mode; ENERGY STAR; Smart Energy Saving Den nøjagtige farvegengivelse, ergonomiske justeringer og øjenkomfortfunktioner sikrer behageligt og effektivt arbejde gennem lange arbejdsdage og for farvekritiske opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24BA450-B.AEUQ
EAN: 8806096097748
Varenr.: 3308835
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere
1.249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 24ba450-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
2Proshop DK1.243 kr1.243 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.249 kr1.249 krKøb
4Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere

PriceData har fulgt prisen på LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere i 181 dage. Laveste pris i perioden er 813 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 959 kr.

Den nuværende pris på 1.219 kr er 27% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LG 24BA450-B - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.219 kr33 kr (3%)
28. maj 20261.186 kr15 kr (1%)
5. maj 20261.171 kr235 kr (25%)
31. mar. 2026936 kr117 kr (14%)
17. mar. 2026819 kr117 kr (13%)
31. jan. 2026936 kr59 kr (7%)
30. jan. 2026877 kr2 kr (0%)
29. jan. 2026879 kr39 kr (5%)
28. jan. 2026840 kr37 kr (4%)
26. jan. 2026877 kr36 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret