Gå til hovedindhold

LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096207055
Pris fra 1.313 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.206 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.294 kr 9. maj

Sammenlign priser på LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1313 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
1.313 kr
Til butik
LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

LG 24BA650-B - LCD-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24BA650-B.AEU
EAN: 8806096207055
Varenr.: 1002288285
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" LG 24BA650-B - LCD monitor - Full HD (1080p) - 24"
1.313 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 24ba650-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.499 kr
Til butik
Lg 24ba650-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

23.8 " Full HD IPS-panel leverer nøjagtige farver og brede betragtningsvinkler 100 Hz opdateringshastighed reducerer hak, så bevægelser fremstår glattere USB-C med 65 W strømlevering håndterer video, data og opladning af bærbar computer Indbygget strømforsyning og to 4 W højttalere frigør skrivebordsplads til en mere ryddelig opsætning Indbygget KVM og USB 3.2-hub gør det nemt for arbejdsteams at skifte og tilslutte enheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 24BA650-B
EAN: 8806096207055
Varenr.: 5020074625
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG 24BA650 24" IPS skærm - Full HD, 100 Hz, USB‑C
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG 24BA650 24" IPS skærm - Full HD, 100 Hz, USB‑C
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.313 kr1.313 krKøb
2Proshop DK1.313 kr1.313 krKøb
3Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr3.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.137 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.377 kr.

Den nuværende pris på 1.313 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for LG 24BA650-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.313 kr19 kr (1%)
9. maj 20261.294 kr26 kr (2%)
7. apr. 20261.320 kr15 kr (1%)
6. apr. 20261.305 kr9 kr (1%)
5. apr. 20261.314 kr17 kr (1%)
4. apr. 20261.297 kr9 kr (1%)
3. apr. 20261.306 kr9 kr (1%)
2. apr. 20261.315 kr17 kr (1%)
1. apr. 20261.298 kr9 kr (1%)
31. mar. 20261.307 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret