Gå til hovedindhold

24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch

HPComputer – tilbehørEAN: 0197961410464
Pris fra 2.548 krtil 2.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2548 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch
-9%2.548 kr
Før 2.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

HP 524pm Series 5 Pro monitor leverer forretningsrettet klarhed og alsidige produktivitetsfunktioner med IPS-panel, indbygget webcam og høj USB-C-strøm til effektiv docking og samarbejde. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DisplayPort, USB-C med 100W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: Indbygget 5MP webcam; KVM switch; USB 3.2 Gen 1 hub; Omgivelseslyssensor; USB PD 100W; Dobbelt-array mikrofon Ergonomiske justeringer, farvekonsekvens og brede tilslutningsmuligheder reducerer opsætningstid og holder teams effektive under møder og intensiv multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9E0G9A5#ABB
EAN: 0197961410464
Varenr.: 3378314
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 524pm 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.745 kr
Til butik
HP 524pm 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

HP 524pm - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9E0G9A5#ABB
EAN: 0197961410464
Varenr.: 1003056640
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Series 5 Pro 524pm 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
-21%2.749 kr
Før 3.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Series 5 Pro 524pm 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

23,8″ FHD IPS-panel med 100 % sRGB, der giver nøjagtige farver 100 Hz opdateringshastighed og 5 ms responstid reducerer bevægelsesslør for glat billedgengivelse Indbygget pop-up-webcam, mikrofon og AI-drevne konferenceværktøjer til klare opkald USB-C med DisplayPort Alt Mode og 15 W strømlevering til et ryddeligt skrivebord Integreret KVM, Ethernet og tre USB-porte forenkler opsætninger med flere PC'er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 9E0G9A5#ABB
EAN: 0197961410464
Varenr.: 5020046655

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.548 kr2.548 krKøb
2CompuMail DK2.745 kr2.745 krKøb
3Dustin DK2.749 kr2.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.548 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.706 kr.

Den nuværende pris på 2.548 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.548 kr13 kr (1%)
31. maj 20262.561 kr13 kr (1%)
30. maj 20262.574 kr13 kr (1%)
29. maj 20262.587 kr13 kr (1%)
28. maj 20262.600 kr13 kr (0%)
26. maj 20262.613 kr13 kr (0%)
25. maj 20262.626 kr13 kr (0%)
24. maj 20262.639 kr13 kr (0%)
23. maj 20262.652 kr13 kr (0%)
22. maj 20262.665 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret